Obserwuj:

MOONS Varsovie • nowa kolekcja 2016 MAGNETISM

Dziś na blogu ślubnym Sweet Wedding mamy wielką przyjemność zaprezentować nową kolekcję MOONS Varsovie [ MAGNETISM ] na sezon ślubny 2016. Drogie przyszłe Panny Młode – jesteście gotowe?! Najnowsza kolekcja ślubna 2016 przygotowana przez wspaniałą polską markę MOONS Varsovie na pewno spodoba się tym Czytelniczkom naszego bloga, które w swojej ślubnej kreacji szukają minimalizmu i elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.

Moons Varsovie Enna

MOONS tak opisuje swoją najnowszą linię: „Jest to kolekcja stworzona dla wszystkich marzycielek, siłaczek, królowych życia, pasjonatek, kobiet wrażliwych oraz tych idących zawsze pod prąd.”

Moons Varsovie Enna2 Moons Varsovie Enna3 Moons Varsovie Kiruna

Znajdziecie w niej surowość i minimalizm, który jest charakterystycznym elementem sukni ślubnych MOONS. W estetyce ślubnej tej marki króluje prostota, która w idealny sposób podkreśla kobiece piękno, wewnętrzną siłę a także romantycznego ducha. Nowy cykl sukni ślubnych MOONS [magnetism] bazuje na szlachetnych jedwabiach, ręcznie układanych plisach z delikatnego szyfonu, francuskich koronkach ze 120-letnią tradycją.

Moons Varsovie Lamia Moons Varsovie Olbia Moons Varsovie Olbia2 Moons Varsovie Oliena

Uzupełniają je wełniane i kaszmirowe wdzianka, skórzane torebki w kolorze ecru, patynowanego srebra i złota. Pięknym dodatkiem jest wyrafinowana biżuteria wyplatana na szydełku z dziesiątek metrów srebrnego drutu – została zaprojektowana w ramach limitowanej edycji FROU FROU for MOONS Varsovie. Jest niepowtarzalna – tak jak Panna Młoda w kreacji od MOONS.

Moons Varsovie sett Moons Varsovie Sett2 Moons Varsovie Soma i Wdzianko Moons Varsovie Soma Moons Varsovie VeniceMoons Varsovie Taza

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

Modelka: Asia Piwka | New Age Models

Biżuteria: FROU FROU for MOONS Varsovie

Make-up: Magdalena Łach

Fryzury: Aleksandra Płużyńska

Stylizacja: Maria Folta-Szopińska & Magda Socha-Włodarska | Moons Varsovie

Produkcja: Moons Varsovie

Kasia Sweet Wedding

Z tej serii polecam także: Anna Kara 2016, Agnieszka Światły 2016, Karolina Twardowska 2016

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Sweet Wedding

    Według nas ta kolekcja jak i klimat całej sesji jest właśnie taki jak sama nazwa wskazuje – magnetyczny :) i ma ogromną siłę przyciągania! Mam nadzieję, że niejedna Panna Młoda skusi się dzięki temu wpisowi na suknie MOONS :) Polecam! / Kasia

    20 październik, 2015 o 17:37
  • Zostaw odpowiedź