Obserwuj:
BLOG, PANNA MŁODA

MOONS Varsovie • kolekcja dodatków dla Panny Młodej

Kochane najfajniejsze przyszłe Panny Młode!

Mam dziś przyjemność podzielić się z Wami zdjęciami z najnowszej kolekcji wyjątkowej autorskiej biżuterii „FROU FROU for MOONS Varsovie” i serii ręcznie wykonywanych torebek MOONS. Koncept wspomnianych dodatków powstał jako dopełnienie ostatniej kolekcji ślubnej [ MAGNETISM ] duetu MOONS. Marki, która jako pierwsza w Polsce promuje minimalistyczną i bohemiczną estetykę ślubną oraz przełamuje ślubne stereotypy i konwenanse.

MOONS dodatki ślubne 1

Wśród niezwykle zwiewnych, jedwabnych sukni znajdują się projekty ocierające się o minimalny romantyzm, subtelny wymiar boho i ponadczasową, zmysłową klasykę. Ponieważ mocnym punktem w filozofii marki jest tworzenie spójnego wizerunku, duet stworzył także swoje własne unikatowe dodatki. Dzięki temu przyszłe Panny Młode mogą mieć pewność, że są odpowiednio zadbane od stóp do głów.

dodatki ślubne zdjęcie


Wraz z premierą aktualnego lookbooka biżuterii i torebek, MOONS otworzył także swój SKLEP ONLINE, w którym można nabyć wszystkie prezentowane dodatki.


KOLEKCJA BIŻUTERII I TOREBEK MOONS

Nowa kolekcja dodatków MOONS Varsovie składa się z wyjątkowej, limitowanej serii autorskiej biżuterii „FROU FROU for MOONS” stworzonej wspólnie z marką FROU FROU, której znak rozpoznawczy to biżuteria szydełkowana. Każdy element wykonany jest ręcznie, od podstaw, wyplatany z dziesiątek, a często setek, metrów srebrnego drutu. 

MOONS dodatki akcesoria ślubne 9

Zamieniając kordonki na szlachetny metal, uwspółcześnia w minimalistyczny sposób formy, które kojarzą się z ludowym rzemiosłem. Linię „FROU FROU for MOONS” charakteryzuje lekkość, eteryczność i przewiewność. Wystarczy wyobrazić sobie, że biżuterią nie jest wijący się drut, tylko zamknięta przestrzeń ograniczona przez sploty. Coś pomiędzy materią a powietrzem. Rodzaj fascynacji, wzajemnej interakcji między „nic” a „coś”. W serii tej znajdują się biżuteryjne opaski do włosów korony, bransoletki oraz kolczyki.

dodatki ślubne zdjęcie

Zaprojektowane przez MOONS, wykonywane ręcznie przez Polskich rzemieślników kopertówki i torebki są klasycznymi formami, które dzięki niepowtarzalnemu doborowi skór stają się przepięknym dopełnieniem nie tylko wizerunku Panny Młodej, jednak – zgodnie z filozofią MOONS – nie są jednorazowym wydatkiem. Wszystkie bez wyjątku, zarówno torebki jak i modele biżuterii, są idealne do noszenia także na wieczór i na dzień.


ZOBACZCIE SAME!


MOONS dodatki akcesoria ślubne 5 MOONS dodatki akcesoria ślubne 6 MOONS dodatki akcesoria ślubne 7 MOONS dodatki akcesoria ślubne 8  MOONS dodatki akcesoria ślubne 10 MOONS dodatki akcesoria ślubne 11 MOONS dodatki akcesoria ślubne 12 MOONS dodatki akcesoria ślubne 13 MOONS dodatki akcesoria ślubne 14 MOONS dodatki akcesoria ślubne 15 MOONS dodatki ślubne 0 MOONS dodatki ślubne 2 MOONS dodatki ślubne 3


LOOKBOOK

zdjęcia: Maria Eriksson

modelka: Michelle G. | Uncover Models

fryzura & make-up : Magda Szulc MakeUp & Beauty

produkcja sesji: MOONS Varsovie

zdjęcie kolorowe: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

modelka: Asia Piwka | New Age Models

make-up: Magdalena Łach

fryzura: Aleksandra Płużyńska

stylizacja: Maria Folta-Szopińska & Magda Socha-Włodarska | Moons Varsovie

produkcja sesji: MOONS Varsovie

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź