Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Oryginalne dekoracje na wesele dla miłośników książek

Nietypowe dekoracje na wesele to coś co lubimy najbardziej na naszym blogu ślubnym Sweet Wedding. Dziś chciałam pokazać Wam jak wspaniale można wykorzystać motyw książek do udekorowania – sali, stołów, pleneru a nawet jak fajnie wygląda tort w kształcie stosu książek! Coś w sam raz dla moli książkowych. Może macie na strychu albo w piwnicy dużo starych książek? Nawet jeśli nie, to na pchlim targu w dobrej cenie uda Wam się upolować cały stos takich staroci.

1 najwspanialsze dekoracje ślubne i weselne pomysły inspiracje książki z książek dla moli ksiażkowych


Chciałabym zobaczyć taki wystylizowany ślub i wesele na żywo, więc jeśli macie swoje propozycje – ślijcie je na nasz adres redakcja@sweetwedding.pl


2 dekoracje wesele ślub nietypowe oryginalne książki

Być może będą to same ciekawe tytuły – na pewno nie zniszczą się i po weselu będziecie mogli zająć się czytaniem! Jeśli taki ten motyw zauroczył Was tak jak mnie – działajcie z dekoracjami na swoich weselach! A ja z niecierpliwością czekam na zdjęcia końcowych efektów! Myślę, że świetnie sprawdzą się też gazety i kolorowe magazyny – na pewno mniej będzie szkoda „poświęcić” je dla dekoracji.

3 inne nietypowe unikatowe dekoracje książkowe wesele ślub stylowe rustykalne vintage styl4 inspiracje dekoracje slub wesele DIY zrob to sam

Zdjęcia i pomysły znalezione są w całości na Pinterest. A jeśli jeszcze zastanawiacie się jak jeszcze można wykorzystać stare książki, albo co zrobić z nimi po weselu – możecie pomyśleć nad upominkiem dla każdego z gości w postaci ciekawej lektury :) Książki rozejdą się do nowych właścicieli, a wy nie dość, że będziecie mieli piękne dekoracje to jeszcze będziecie szerzyć ideę czytania!


Pozdrawiam!

Kasia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź