Obserwuj:
INSPIRACJE

Pomysły ślubne – moda na „First Look”

pierwsze spotkanie przed ślubem
first look

fot. andrialindquistblog.com

Moment, w którym przyszli małżonkowie ubrani w stroje ślubne widzą się po raz pierwszy w dniu ślubu należy niewątpliwie do najbardziej emocjonujących chwil jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Nic dziwnego, że coraz więcej polskich par decyduje się na uwiecznienie tego momentu na specjalnych zdjęciach nazywanych po prostu First Look.

Aranżowanie takiego spotkania i wybór miejsca, w którym miałoby się ono odbyć zależy zazwyczaj od fotografa ślubnego ponieważ jak wiadomo decydującym czynnikiem pięknych zdjęć jest odpowiednie światło. Zatem tę kwestię zostawiamy fachowcom.

emocje na ślubie

fot. michellenewellphotography.com

Nie znaczy to jednak, że Para Młoda nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia. Jest wręcz przeciwnie!

piękny ślub

fot. joyeusephotography.com

To właśnie od narzeczonych zależy w jakim miejscu będą się przygotowywać i czy daje ono możliwość zorganizowania takiego spotkania z dala od ciekawskiej rodziny czy przyjaciół. Pamiętajcie – ten moment jest tylko dla Was (jeden z niewielu podczas dnia ślubu). Ważne jest więc gdzie odbywają się przygotowania. Pomyślcie nam tym podczas planowania ślubu i wesela.

Sweet Wedding

fot. mattandkatieblog.com.au

Polskie śluby pod względem organizacyjnym w żadnym stopniu nie odbiegają już od światowych standardów. Coraz rzadziej mamy do czynienia z uroczystościami hołdującym zasadzie „zobaczymy co będzie”. Ślubna ceremonia jest dziś szczegółowo zaplanowana, warto więc wygospodarować też kilka minut na First Look. Jeśli będziecie przygotowywać się w jednym miejscu  – na przykład w hotelu, to kwestia zorganizowania takiego spotkanie nie będzie problemem.

Dzień ślubu

christophertoddstudios.com

Warto już zawczasu pomyśleć o tym, gdzie zorganizować przygotowania do ceremonii ślubnej i wesela. Ułatwi to pracę fotografa czy kamerzysty, ale wpłynie również na Wasze zadowolenie z otrzymanych zdjęć czy filmu. Nawet najlepszy fotograf nie zrobi zdjęć o jakich marzycie w zatłoczonym mieszkaniu, gdzie oprócz przygotowującej się do wielkiego dnia Panny Młodej będzie kręciło się pół rodziny.

piękne wesele

fot. scottmacdonaldweddings.com

Ślub jest wyjątkową uroczystością, warto by wszystko w tym dniu było wyjątkowe – a już szczególnie moment, w którym Wasz przyszły mąż zobaczy jak wyglądacie w wymarzonej sukni ślubnej. Niezapomniane emocje gwarantowane.

Alternatywą dla First Look zorganizowanego przed uroczystością jest naturalnie pierwsze spotkanie dopiero przed ołtarzem, ale to temat na osobny wpis. Odwiedzajcie nas, będziemy radzić i inspirować.

Zdjęcia ślubne

fot. joielala.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Anita Komorowska - Profesjonalna Fotografia Ślubna

    To prawda, warto przemysleć i zorganizować wczesniej wszystkie szczególy tego wyjątkowego dnia. Wtedy napewno mniej zdenerwowania i niespodzianek następi juz w dniu ślubu. Ale nalezy pamiętać, by nie stresowac się jesli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, bowiem ten dzień jest dla Pary Młodej, a nie odwrotnie. Pozdrawiam:)

    2 października, 2012 o 13:39
  • Zostaw odpowiedź