Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

PANNA MŁODA

  PANNA MŁODA

  Szyjemy Sukienki • suknie ślubne

  Marka Szyjemy Sukienki, którą śledzę już od kilku lat pokazała właśnie najnowszą kolekcję ślubną, dedykowaną przyszłym pannom młodym, które od sukni oczekują możliwości wyrażenia siebie, swobody i lekkości. Co ważne także w rozsądnym budżecie. Nowa kolekcja to szesnaście modeli sukien, wśród których znajdziesz różnorodne kroje, ciekawe kolory, urocze i zmysłowe koronki, kochane przez tłumy lekkie tiule, i moje jak zawsze ulubione zmysłowo odkryte plecy. Jedno jest pewne – to kolekcja, która się wyróżnia. Mam nadzieję, że znajdziesz w niej coś dla siebie.
  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  PANNA MŁODA

  suknie ślubne • Karolina Tomczak

  Kolejne odkrycie w ramach mojego osobistego projektu promuję polskie suknie ślubne to Karolina Tomczak i jej niesamowicie lekkie i dziewczęce projekty sukienek ślubnych. Miałam wielką przyjemność poznać niedawno Karolinę Tomczak osobiście na Alternatywnych Targach Ślubnych w Łodzi. Śmiało mogę powiedzieć, że to naprawdę są sukienki ślubne, szyte z wielką miłością. Wydaje mi się też, że są idealnym odzwierciedleniem Karoliny – delikatność to słowo klucz. Głos oddaję teraz Karolinie i zapraszam do obejrzenia kolekcji „Poranek”.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  PANNA MŁODA

  Suknie ślubne • Anna Kara

  Nie będzie to chyba nowością kiedy napiszę, że uwielbiam suknie ślubne marki Anna Kara. Oglądam z podziwem każdą kolejną kolekcję, a te sukienki, które do tej pory miałam okazję widzieć na żywo potwierdziły tylko moje wirtualne zachwyty. Kolekcja na sezon ślubny 2017 to według mnie pochwała kobiecej delikatności i trudna decyzja dla Ciebie droga Panno Młoda ;-) W takich momentach cieszę się, że sama mam to już za sobą bo nie wiem którą miałabym wybrać! Są boskie.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  PANNA MŁODA

  BUTY ŚLUBNE SZYTE NA MIARĘ • AGA PRUS

  Wyobraź sobie, że do ślubu idziesz w naprawdę wygodnych butach. Na dodatek z małej rodzinnej pracowni. Już brzmi dobrze, prawda? Buty z pracowni Agi Prus to połączenie trendów z klasyką i tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami szycia. Co ciekawe projektowaniem zajmuje się Aga, a nad wykonawstwem czuwa jej tata Janusz. Razem tworzą firmę, której oferta jest naprawdę unikatowa, a każda para butów ma wyjątkową historię.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  PANNA MŁODA

  Suknie ślubne • Karolina Twardowska

  Najnowsze projekty z atelier Karoliny Twardowskiej są kontynuacją poprzednich kolekcji, w których główną rolę odgrywają koronki, zwiewne, delikatne kroje, dbałość o detal oraz zamiłowanie do mody lat 70-tych. To kolekcja dla marzycielek, które nie boją się nietypowych detali w swojej sukni ślubnej.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  PANNA MŁODA

  SUKNIE ŚLUBNE • Angelika Jakubas

  Kolejny dzień i kolejne ślubne inspiracje. Dziś zapraszam na wpis, który śmiało mogę oznaczyć mianem SWEET HIT! Takie oto wyróżnienie należy się młodej i zdolnej Angelice Jakubas z Krakowa, która stworzyła bardzo ciekawą i trochę magiczną kolekcję ślubną „Letters from birds”. Kojarzy mi się z delikatną jak mgiełka Panną Młodą i pięknymi ślubami w otoczeniu natury…

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  PANNA MŁODA

  DODATKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA • JP BRIDES • Kolekcja II

  Przygotowania do ślubu są niezwykłym okresem pełnym miłości i wyborów. Niemal każda przyszła panna młoda z wielkimi emocjami podchodzi do przygotowań a w ten etap wpisuje się również wybór dodatków i biżuterii ślubnej. Kolekcja II JP BRIDES odpowiada na potrzeby kobiet świadomych siebie, poszukujących oryginalnych ozdób ślubnych, które będą stanowić jednocześnie pamiątkę przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

  Czytaj dalej

  Udostępnij: