Obserwuj:
INSPIRACJE

Miodowa ślubna sesja stylizowana Sweet Wedding

Sesja stylizowana nie odbyłaby się bez udziału tylu wspaniałych i zaangażowanych osób – wszytskim serdecznie dziękujemy! Podziękowania ogromne również z powodu terminu sesji – jak wiadomo czerwiec to środek sezonu ślubnego, więc każdy miał „urwanie głowy”. 

Ale jak widać udało się i dziś mam przyjemność zaprezentować Wam pierwszą część sesji w naszym magicznym miejscu. Trochę na przekór trendom, a może wyznaczymy nowe trendy :) Prezentujemy Wam Pannę Młodą w biżuterii z bursztynu – mocny akcent i niesamowity dodatek, uzasadniony ponieważ sesji odbyła się w Sopocie. Grupa Divadlo (po czesku teatr)… projektują drewniane meble modernistyczne, ale nie zapominają o korzeniach klasycznego meblarstwa – stąd np. seria „divadlo classic” czyli meble ślubne, które w stylu vintage dopełnią każdy ślub, aby także meble były w ten dzień wyjątkowe! Zresztą zobaczcie sami.

Dziś na Blogu głównie ich „miody”, ale w następnej części sesji zobaczycie wspaniałe meble, idealne jako dekoracje i rekwizyty na weselach. Divadlo uwielbia tworzyć w drewnie, w końcu to z tego materiału buduje się najlepsze meble. Drewno lite, sklejka, fornir; te naturalne mateiały potrafią okiełznać z dizajnerską odwagą, wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebom dynamicznie zmieniających się czasów. Taka też jest nasza stylizacja – odważna, inna, oryginalna. Mamy nadzieję, że zainspirujemy przyszłe Panny Młode.

Organizacyjnie popisała się wedding planerka z Gdyni – Iwona Przybojewska z firmy Event by Ev, dzięki której stylizacja nabrała blasku a cały pomysł faktycznie mógł się odbyć. Mistrzowskie zdolności organizacyjne i dbałość o szczegóły, a na dodatek wspaniały humor – tak w skrócie można opisać to jak działa. Suknia Panny Młodej została wypożyczona z pracowni Suknie Marzeń w Sopocie, która jako jedna z niewielu w Polsce ma w swojej ofercie modele sukni Vera Wang. Warto zajrzeć! Papeteria, którą dokładniej obejrzycie w drugiej części sesji, została udostępniona przez moje ulubione Hello! Prints.  A jeśli chodzi o kalorie… Słodki akcent zostawiłam specjalnie na deser – czyli torty ślubne i babeczki wykonania Fukafe z Gdańska. Nie dość, że wyglądają pięknie, smakują bosko to są na dodatek 100% wegańskie. Naprawdę coś pysznego. Po sesji mieliśmy okazję skosztować pysznych wypieków Fukafe – pozostaje jedynie polecić wszystkim, by na swoim ślubie mieli tak pyszny i tak uroczy tort! Całość w obiektywach Jacka i Kasi Siwko z Jacek Siwko Photography.

sesja stylizowana sopot sweet wedding zdjęcia

Udział wzięli:

Biżuteria: Galeria Sztuki WilArt, proj. Małgorzata Wąsowska / www.galeirajurata.pl

Fotografia: Jacek & Kasia Siwko – Jacek Siwko Photography / www.jaceksiwko.com

Kwiaty, dekoracja, stylizacja sesji: Pracownia dekoratorska Event By Ev, Gdynia / www.eventbyev.pl

Makijaż & fryzura: Kelo Design / www.kelo-design.com

Meble: Adam Stadnik – Salon Divadlo, Gdańsk / www.divadlo.pl 

Modelka: Beata Świątczak

Papeteria: Hello Prints / www.helloprints.pl

Suknia ślubna: Suknie Marzeń, Sopot / www.sukniemarzen.pl

Torty: Agnieszka Sierac , Gdańsk/ Fukafe

Świece: Świece Ręcznie Robione „ I Coś” / ul. Abrahama 8 Gdynia

____

 Już niebawem kolejne zdjęcia z sesji – zobaczycie drugą część w nieco innej stylizacji, z równie ciekawymi meblami i dodatkami! 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź