Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Marry Me Studio – filmy ślubne godne polecenia

Macie tak czasem, że mimo pięknej muzyki i szczęśliwej Pary Młodej (którą czasem może nawet znacie) po prostu nudzą Was filmy ślubne, które oglądacie? Ja tak czasem mam, nawet często. Trudno jest zrobić film, który wciągnie większą widownię, a nie tylko samych zainteresowanych. Ale całe szczęście w Polsce działa coraz więcej prawdziwych artystów w tej dziedzinie. Kiedy oglądałam pierwszą realizację Marry Me Studio nie mogłam nadziwić się, że dopiero teraz trafiłam na nich w sieci. Jeśli sami jeszcze ich nie znacie to mam nadzieję, że dzięki nam zobaczycie coś wyjątkowego i pokochacie filmy ślubne w ogóle, bo one naprawdę mogą być ciekawe. Jak sami zaraz zobaczycie – ich filmy mają właśnie „to coś”. Są spokojne, eleganckie i wzruszające. Przyznam się nawet, że sama wzruszyłam się oglądając jeden z nich – a przecież nawet nie znam tej Pary Młodej… to dało mi po raz kolejny do myślenia jak wielką moc ma obraz. Fotografia ślubna i film ślubny to nie tylko piękne klatki czy kadry… dla Pary Młodej to przecież najpiękniejsze chwile ich życia pokazane oczami artystów.

Anna + Samuel | The Best of Wedding Film | Marry Me Studio

Marry Me Studio zostało założone przez wielokrotnego zwycięzce festiwali filmowych. Nic dziwnego w takim razie, że ich filmy ślubne robią takie wrażenie. Ekipa filmowa Marry Me Studio to 5 osób, których obecność uzależniona jest od wielkości realizacji jak i życzenia klientów. Para Młoda, która dysponuje większym budżetem na tę usługę może więc poszaleć :) Zapytani skąd wziął się pomysł właśnie na filmy ślubne odpowiadają „zostaliśmy kiedyś zaproszeni na oglądanie pewnego filmu ślubnego i celebrowanie tego spotkania i pięknych wspomnień. Doszliśmy jednak do wniosku, ze film, był… okropny (czego oczywiście nie zdradziliśmy zapraszającym). Drugim wnioskiem było to, że trzeba coś z tym zrobić, no i zrobiliśmy: Marry Me Studio!” Mają doświadczenie w realizacjach dokumentalnych, sportowych, reklamowych czy teledyskowych, z których tak naprawdę wywodzi się ekipa Marry Me Studio. To na pewno bardzo pomaga przy pracy na ślubie i umożliwia tworzenie im właśnie takich nietypowych filmów ślubnych.

Kamila + Timo | The Best of Wedding Film | Marry Me Studio

Ekipa Marry Me Studio twierdzi, że trudno jest określić im ulubioną część dnia ślubu, ponieważ Pary Młode często są wierne różnym tradycjom i zwyczajom  przez co ich realizacje często się różnią już na etapie filmowania przygotowań. Ale przyciśnięci do muru znajdują jednak dobrą odpowiedź na pytanie o ulubiony moment tego wyjątkowego dnia „Na pewno moment podróży w nowe miejsce ale też po części filmowanie przygotowań i wyszukiwanie fajnych ujęć z nimi związanych, co również sprawdza się bardzo dobrze w starych kościołach z licznymi zakamarkami, z których można ciekawie wykadrować ujęcia do filmu. Choć żartobliwie można by powiedzieć, że … moment powrotu z nagrania :)”

Monika + Jakub The Best of Wedding Film | Marry Me Studio

Jak widzicie filmowanie to nie wszytsko. Liczy się też dobre poczucie humoru i zaufanie jakim obdarzają ich klienci w dniu ślubu. Poza filmowaniem służą pomocą i radą dzięki doświadczeniom zdobytym na licznych przyjęciach i realizacjach. Pary Młode mają więc całkowicie kompleksową usługę, łącznie z konsultacjami na inne tematy niż filmowe :)


Dziękujemy ekipie Marry Me Studio za podzielenie się z naszymi Czytelnikami swoimi dziełami :) Zapraszamy do oglądania ich pięknych filmów ślubnych [tutaj].

Pozdrawiam!

Kasia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź