Obserwuj:
BLOG

LUSTRA NA WESELU

Zastanawiasz się jeszcze jak zadbać o komfort zaproszonych gości i ciekawy element wystroju? Odpowiedzią na te pytania jest lustro. Lustra na weselu mogą pełnić dwie role. Praktyczną i dekoracyjną. Na pewno skrócą kolejkę do damskiej toalety, bo zaproszone panie będą mogły jeszcze na sali poprawić włosy lub sprawdzić, czy makijaż się nie rozmazał. 

Next Exit Photography

Prostym rozwiązaniem tej sytuacji jest zastosowanie luster – najlepiej kilku w różnych miejscach. Jedno z nich może znajdować się w pobliżu stołów jadalnych. Taki zabieg optycznie powiększy przestrzeń i doda przyjęciu elegancji.

100layercake.com / stylemepretty.com

W lustrze wiszącym na ścianie nieopodal bufetu można będzie wygodnie się przejrzeć, by założyć za ucho odstający kosmyk włosów i przekonać się, że kreacja nie pogniotła się podczas jedzenia. Na takim lustrze można rozpisać na przykład plan dnia albo menu na przyjęcie weselne.

himisspuff.com / alishamaria.com

Warto umieścić kolejne lustro w korytarzu, w bardziej ustronnym miejscu, gdzie każdy z gości będzie mógł dokonać drobnej korekty własnego wyglądu. To świetne rozwiązanie, by móc w komfortowych warunkach przeczesać włosy, poprawić szminkę, czy ubranie.

marry-xoxo.com / stylemepretty.com

Jeśli w obiekcie weselnym już znajdują się lustra, sprawa jest o wiele łatwiejsza. Wówczas warto upewnić się, że wiszą w odpowiednich miejscach – ewentualnie można poprosić o zmianę ich położenia, o ile to możliwe. Jeśli obiekt weselny nie dysponuje takim wyposażeniem, możemy sięgnąć po własne akcesoria – lustro wiszące lub stojące, które umieścimy w wybranym miejscu za zgodą menadżera obiektu.

SugarAndChicShop – etsy / lydiastampsphotography.com

Lustro na weselu będzie pełniło szereg ważnych funkcji. Pozwoli zgromadzonym osobom na szybką kontrolę wyglądu, ale będzie równocześnie pięknym akcentem dekoracyjnym. By proste lustro zamienić w najpiękniejszą ozdobę weselną, wystarczy sięgnąć po kwiaty i otoczyć je nimi. Poza tym girlandy z kwiatów są teraz bardzo modne. Na lustrzanej tafli można też napisać coś miłego, na lustrze można przygotować też plan rozsadzenia gości.

whimsydesignstudio.com/craigsandersphotography.co.uk

Masz pomysł jak jeszcze wykorzystać lustra na weselu?

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

  • Odpowiedz SweetWedding.pl

    Czyni Cuda jakieś fajne pomysły? :)

    15 marca, 2017 o 19:53
  • Zostaw odpowiedź