Obserwuj:
Plebiscyty

„Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” • REEDYCJA JUŻ W WALENTYNKI!

ODLICZAM DNI! Już w Walentynki 2017 premiera książki Bridelle. „Bridelle Style – inspirujące pomysły na ślub” to specjalna reedycja pierwszej polskiej książki ślubnej napisanej przez założycielkę bloga Bridelle.pl – Karolinę Waltz. 

bridelle-stylebridelle-style-ksiazka-zdjecie-20Znana blogerka ślubna w Polsce, wspólnie ze znakomitą fotografką ślubną i edytorialową – Magdaleną Piechotą stworzyły niezwykły przewodnik po ślubnych stylistykach, który zachwyca koncepcją, przejrzystością i rozmachem realizacji.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-33Ogromna, 336-stronicowa książka to 18 sesji zdjęciowych w 18 stylach ślubnych! Boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby chic, glamour i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-30Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata. Wśród zaproszonych do współpracy projektantów znaleźli się m.in. Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, Paprocki&Brzozowski, Moons Varsovie, Anna Kara, Justyna Kodym, Jannie Baltzer.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-25Stylizację wszystkich sesji oraz teksty w książce przygotowała Karolina Waltz. Za realizacje fotograficzne odpowiedzialna była Magdalena Piechota.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-26Szukasz pomysłu na swój ślub? Gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu? Nie wiesz, jakimi elementami zbudować swoją własną ślubną stylistykę? Ta książka jest dla ciebie! Zobacz, jak można w Polsce zrealizować bajkowy ślub na najwyższym światowym poziomie.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-28 Książka „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” łączy piękno ślubnych sesji stylizacyjnych i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Ponad 700 fotografii, które inspirują i porządkują wiedzę na temat ślubnych stylistyk.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-34Redaktor naczelna Cosmpolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o tej książce:

Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!

Duet Waltz i Piechota wydał w 2016 roku nakładem wydawnictwa Wiedza Powszechna drugą książkę pt. „Wasz Piękny Ślub” z najpiękniejszymi polskimi ślubami i inspirującymi sesjami stylizowanymi.

bridelle-style-ksiazka-zdjecie-35

Książkę możecie zamówić w przedsprzedaży, w promocyjnej cenie na Empik online.


Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź