Obserwuj:
BLOG

{Kreatywna Panna Młoda – konkurs Annais Bridal}

Zaprzyjaźniony z nami blog ślubny LOVE MY DRESS wraz z marką sukien ślubnych Annais Bridal zaprasza wszystkie pomysłowe panny młode do udziału w konkursie związanym z najnowszą kolekcją zaprojektowaną przez Annais.

Waszym zadaniem jest wymyślenie hasła reklamowego dla sukien ślubnych z kolekcji Annais, inspiracje można czerpać aż z trzech linii sukien ślubnych: Brillant Elegance, Sweet Glamour oraz Fashion & Light.

Swoje propozycje można zgłaszać do 19 marca 2014. Szczegóły związane z konkursem znajdziecie na stronie bloga ślubnego LOVE MY DRESS.

Poniżej zamieszczamy słowa klucze opisujące każdą z linii sukien:

Brillant Elegance: Klasyka i zmysłowość. Kolekcja jest adresowana do kobiety eleganckiej, ceniącej sobie klasyczne kroje i lubiącej podkreślać swoje atuty.

Sweet Glamour: Słodki przepych i romantyzm. Kobieta adresowana do słodkiej uwodzicielki, która lubi być w centrum, wyróżniać się, błyszczeć.

Fashion & Light: Lekkość i wysublimowana prostota. Kolekcja adresowana do nowoczesnej, świadomej siebie kobiety, ceniącej własny komfort i kochającej modę w stylu fashion.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź