Obserwuj:
TRENDY ŚLUBNE

Koronka w stylizacji ślubnej – Trendy 2014 Event by Ev

 Kolejny odcinek serii Trendy ślubne 2014 na naszym  blogu. Poznajcie opinie planerki ślubnej Iwony Przybojewskiej z Event by Ev na temat tego co będzie modne w 2014 roku.

  W poprzednim odcinku naszej serii opisywaliśmy ślubne wykorzystanie brokatu i cekinów, tym razem motywem przewodnim trendów ślubnych będzie koronka, która kolejny sezon jest na topie, tym razem nie jako skromny dodatek lecz jak główny element dekoracji.

Pięknie łączy się z pastelowymi dodatkami lub perłami. Gdzie może być użyta? Praktycznie w każdym elemencie, począwszy od stylizacji panny młodej przez zaproszenia do najmniejszych detali w dekoracji miejsca ślubu i wesela.

W sukni ślubnej sprawdzi się jako wykończenie dekoltu ale również z niej może być uszyta cała suknia, jest dodatkiem takich elementów jak: welony, buty i fascynatory .

Planując projekt stylizacji ślubu koronkę możemy wykorzystać zarówno w eleganckich projektach, stylizacjach inspirowanych stylem Vintage, ale też w rustykalnym stylu okazuje się być znakomita!

Koronka to wspaniały materiał do wykonywania dekoracji „Zrób to sam” – na samym końcu zobaczycie jak samodzielnie wykonać dekorację kwiatową z jej użyciem. Inne pomysły to:

DIY KORONKA 1 – utnij taśmę koronką o szerokości np. 4 cm i długości w zależności o szerokości poduszeczki i przewiąż  ozdobnie lnianą poduszeczkę.

DIY KORONKA 2 – papierowe serwetki o ozdobnym koronkowym wzorze możesz wykorzystać po zwinięciu jako rożki do sypania kwiatów przed kościołem.

DIY KORONKA 3 – owiń rączkę bukietu koronkową taśmą – osiągniesz niezwykle romantyczny efekt!

Więcej inspiracji i pomysłów, a także profesjonalną poradę ślubną możecie uzyskać bezpośrednio ze strony kosultantki ślubnej Event by Ev.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź