Obserwuj:

O MNIE I O SWEET WEDDING

Cześć. Sweet Wedding to ja. Brzmi dziwnie, wiem. Ale ja taka już trochę dziwna jestem i nic na to nie poradzę :) A tak bardziej na poważnie (choć podobno ciągle się śmieję) to mam na imię Kasia i od 2011 roku prowadzę bloga Sweet Wedding.

fot. Elena Matiash

Jestem żoną, mamą dwóch śmiesznych córek, blogerką i fotografem. Działam razem z Jackiem pod jego marką fotografii ślubnej i działam sama pod swoją marką fotografii rodzinnej. Razem prowadzimy też Niezłe Aparaty. Razem pracujemy i razem spędzamy większość wolnego czasu. Mamy 1000 pomysłów na minutę. Ale zaraz… miało być o mnie i o Sweet Wedding…

fot. Kasia Siwko

Zastanawiasz się jak powstał? Otóż planując własne wesele szukałam w Internecie inspiracji na ciekawe rozwiązania na nasz wielki dzień (wtedy nie było to takie oczywiste, uwierz mi). Przeglądając mnóstwo amerykańskich blogów ślubnych wysyłałam mojemu mężowi (a wtedy narzeczonemu) całą masę linków i zdjęć z pomysłami co można byłoby zrobić, by ciocie itp. nie zemdlały z oburzenia ;-)

I co dalej? Mój Jacek namówił mnie do założenia bloga (wtedy zaczęliśmy ogarniać tematy stron i bardzo nam się to spodobało), na którym będę zbierała dla niego te inspiracje do oglądania… hurtem :) I tak to się zaczęło.

Poza zbieraniem inspiracji zza granicy zauważyłam szybko, że na bloga trafiały różne inne Panny Młode szukające czegoś fajnego na swój własny ślub. To mnie zainspirowało, żeby zacząć pisać też o ciekawych firmach działających w Polsce.

Doszłam też do wniosku, że czas promować polską branżę ślubną (zwłaszcza, że tak blisko jesteśmy z nią związani). Od 2011 wiele się zmieniło na naszym rynku i nareszcie jest tak jak powinno być, czyli różnorodnie, z pomysłem, z przysłowiową suknią bezą lub bez takiej bezy – co kto lubi. Ja na przykład lubię śluby bez bezy i mam nadzieję, że to właśnie widać na Sweet Wedding.

fot. Kasia Siwko

Jeśli jesteś Panną Młodą i czytasz ten tekst – jest mi bardzo miło, że tu trafiłaś. Mam nadzieję, że Twój (ok, ok… Wasz) dzień ślubu będzie bardzo udany i taki jak sobie wymarzycie. Nie bójcie się eksperymentować, nie bójcie się robić tego po swojemu. Nie ulegajcie niczyjej presji i bawcie się wspaniale, bo co jak co ale czas w dniu ślubu leci jak szalony :)

Jeśli działasz w branży ślubnej i masz ochotę pokazać się jakoś na Sweet Wedding, albo po prostu porozmawiać – napisz do mnie :) Z chęcią przyjmuję do publikacji zdjęcia z pięknych polskich ślubów i sesji. Chcę promować fajne firmy i fajne pomysły ślubne.

fot. Kasia Siwko

Co polecam na Sweet Wedding?

Sprawdź co krok po kroku powinnaś zrobić planując swoje wesele.

Poradnik ślubny pomoże Ci rozwikłać niektóre problemy związane z organizacją.

Suknie ślubne i akcesoria od polskich projektantów.

Zajrzyj do Katalogu Polecanych Firm.

Skorzystaj z gotowych inspiracji dostępnych na pięknych zdjęciach.

A na deser mam jeszcze projekty DIY na ślub i wesele , czyli dział dla lubiących wyzwania.

Udostępnij: