Obserwuj:
BLOG

Kasia i Grześ – z uśmiechem im do twarzy

Tak weseli Państwo Młodzi zawsze będą pięknie wyglądać na zdjęciach ślubnych. Dziś prezentujemy Wam uśmiechniętą parę Kasię i Grzegorza w obiektywie Anity Suchockiej. Ich wesele odbyło się w maju 2011 roku. Jak mówiła nam sama Panna Młoda: „Rzeczywiście było nam dosyć wesoło, w końcu to jeden z najlepszych dni w naszym życiu”.

Suknia ślubna Katarzyny była bardzo klasyczna i dziewczęca, zachwyciliśmy się też oryginalnym okryciem na ramiona i uroczą wiązanką ślubną, które dopełniały całości kreacji. Pan Młody w efektownej kamizelce prezentował się świetnie, do twarzy było mu też w szerokim uśmiechu. Uśmiechy Pary Młodej, bajkowa sesja, piękne auto wiozące ich do ślubu, smakowicie wyglądający tort i lampiony życzeń sprawiły, że majowy Ślub Kasi i Grzegorza był naprawdę wyjątkowy.

wasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddings wiązanki ślubnewasze śluby real weddings

Kasia i Grześ do ślubu pojechali piękną starą Warszawa wypożyczoną w Jeleniej Górze w firmie Dream Cars.

wasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddings pan młody butonierkawasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingswasze śluby real weddingslampiony na weselulampiony na weselulampiony na weselu atrakcje weselne


Wszystkie firmy, z usług których korzystała Kasia z Grzegorzem są z okolic Jeleniej Góry bo stamtąd właśnie pochodzi ta piękna para i tam odbył się ich ślub. Ceremonia ślubna odbyła się w kościele w Mysłakowicach niedaleko Jeleniej Góry. Pięknie położony, otacza go park, a od wyjścia roztacza się piękny widok na góry. Wesele miało miejsce w restauracji Nad Potokiem w Kaczorowie. Restauracja otoczona jest pięknym ogrodem i mogą poszczycić się dobrym jedzeniem weselnym. Sesja ślubna z pięknym pałacem w tle  obyła się w Pałacu w Wojanowie. Pyszny tort był autorstwa cukierni przy hotelu Mercure w Jeleniej Górze (ul. Sudecka 63, Jelenia Góra). Wszystkie zdjęcia są autorstwa Anity Suchockiej.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź