Obserwuj:
ZRÓB TO SAM

Kart-Deco – cuda z papieru nie tylko na ślub

ręcznie robione zaproszenia slubne z papieru hand made scrapbooking KARTKI NA SLUB

W pracowni Kart-Deco powstają prace autorstwa Marleny Niedźwieckiej, która z wielką pasją tworzy zaproszenia karty ślubne, księgi gości, pudełeczka i inne cuda z papieru. Do projektów podchodzi indywidualnie, ręcznie wykonane projekty zachwycają pomysłowością i dodatkami. Zazwyczaj są połączeniem prostoty z elegancją.

Jak widać na zdjęciach, ich autorka uwielbia styl romantyczny : kwiatki, motylki, koronki, kokardki. Do tworzenia zaproszeń wykorzystuję najlepsze dodatki i papier, który jest ręcznie tłoczony lub wycinany w przeróżne wzory.

ręcznie robione zaproszenia slubne z papieru hand made scrapbookingręcznie robione zaproszenia slubne z papieru hand made scrapbooking KARTKI NA SLUBKart-Deco zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest, ręcznie robione, papeteria slubna, z papieru, hand made scrapbookingKart-Deco zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest, ręcznie robione, papeteria slubna, z papieru, hand made scrapbooking księga gościKart-Deco zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest, ręcznie robione, papeteria slubna, z papieru, hand made scrapbooking księga gościhand made ślub wesele kartka zaproszenia z papieru scrapbooking księgi gości

Po więcej projektów zajrzyjcie na stronę Kart-Deco.

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Agnieszka

    Piękne i ponadczasowe wzory kartek – od publikacji wpisu minęły cztery lata a karteczki nadal urocze!

    16 grudnia, 2016 o 14:29
  • Zostaw odpowiedź