Obserwuj:
INSPIRACJE

Jessica&Justin Timberlake ♥ ślub gwiazd we Włoszech

Nie jesteśmy plotkarskim Blogiem, ale trochę informacji ze świata celebrytów nie zaszkodzi. Zwłaszcza jeśli mowa o ślubie takiej sławnej pary :) Jessica Biel i Justin Timberlake wzięli ślub we Włoszech,a nie jak głosiła wcześniejsza plotka, w Jackson Hole Ski Resort, Wyoming w USA. Ceremonia miała, co nie powinno dziwić, dość tajny charakter. Nie opublikowano do tej pory żadnych zdjęć poza kilkoma z oficjalnej sesji dla magazynu Hello! i kilku zdjęć od paparazzi.

justin-timberlake-jessica-biel-wedding-italy-ślub-wesele-party-celebrities-2012-2013

Udało mi się wyszukać też zdjęcie pary z pierwszego tańca. Możecie też zobaczyć jak wyglądał ich tort :) Suknia (projekt Giambattista Valli) jest przepiękna – różowy to trudny kolor, ale taki pudrowy róż prezentuje się cudownie na sukni ślubnej. Justin wyglądał jak zwykle elegancko w czarnym dopasowanym garniturze i w muszce – mój ulubiony męski dodatek!

Czy któraś z czytelniczek miała/planuje założyć różową suknię ślubną? Co myślicie o tym kolorze na ślubie i weselu? Niektórzy byli trochę zawiedzieni strojem Justina. Elegancki, to fakt, ale czy nie zbyt klasyczny?

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź