Obserwuj:

Sesje narzeczeńskie – pomysły wykorzystania zdjęć

Jak można się było spodziewać sesje zaręczynowe lub narzeczeńskie zyskują coraz więcej zwolenników co cieszy nie tylko fotografów zajmujących się tworzeniem takich zdjęć, ale i redakcję naszego bloga. To dobrze, że fotografie wpisują się modne  trendy ślubne. Dziś nie będziemy Was namawiać do tego by zrobić sobie taką sesję zdjęciową. Uznajemy, ze trafiliście na naszego posta ponieważ już zdecydowaliście się na takie zdjęcia i szukacie pomysłów i inspiracji na ich wykorzystanie.

sesja narzeczeńska

Być może nasze czytelniczki znajdą więcej pomysłów na wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskich– my proponujemy cztery z nich, które najbardziej przypadły nam do gustu. Macie jakieś inne pomysły jak użyć takich zdjęć poza albumem? :)

Sesja narzeczeńska – pomysły

Pierwszym z nich jest stworzenie zaproszeń na ślub i wesele z wybranej przez Was fotografii zaręczynowej. Już od dłuższego czasu modne są zaproszenia bezpośrednio odnoszące się do danej pary. Jeśli wolicie tradycyjne zaproszenia to wówczas możecie użyć zdjęcia z sesji do stworzenia kartki Save The Date.

Sposób numer dwa to rzecz, która naszym zdaniem ma szansę stać się bardzo modna na ślubach. Chodzi o księgę gości z Waszymi fotografiami. Z jednej i z drugiej strony znajdują się Wasze fotografie z sesji, jednak zdjęcie po lewej stronie jest dużo jaśniejsze by Wasi goście mogli wpisać tam swoje życzenia czy podziękować Wam za zaproszenie na Waszą piękną uroczystość.

Trzecim sposobem może być zamówienie u fotografa albumów dla rodziców, które wręczycie im podczas wesela. Gwarantujemy, że Wasi rodzice będą tym zachwyceni. Często Pary Młode zastanawiają się w jaki sposób podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości weselnej i nie mając pomysłu kupują zestawy słodyczy lub pamiątkowe tablice co powoli wychodzi z mody. Naszym zdaniem osobiste prezenty zrobią większe wrażenie niż największa paczka czekolad. Pamiętajcie, że rodzice zawsze najmocniej na świecie kochają swoje dzieci i są z nich dumni. Lubią też oglądać swoje (dorosłe już) pociechy na pięknych zdjęciach.

albumy dla rodziców

Czwartym, ale pewnie nie ostatnim sposobem wykorzystania zdjęć z sesji zaręczynowej na weselu może być udekorowanie sali weselnej Waszymi fotografiami. Może to być jedno zdjęcie postawione w ramie na sztaludze tuż przy wejściu do sali balowej, lub w okolicach Waszego stolika. Fotografie z sesji zaręczynowej można powiesić też w większej ilości na ścianie w miejscu gdzie odbywa się wasze przyjęcie weselne. Sporo par decyduje się na zorganizowanie pokazu slajdow z rzutnika, które przedstawiają ich dzieciństwo i późniejsze ważne momenty w życiu – na koniec można dodać kilka zdjęć zaręczynowych jako kolejny krok tuż przed ślubem. Możliwości jest wiele i reszta zależy już jak zwykle od Waszej fantazji :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź