Obserwuj:
INSPIRACJE

Jak się oświadczyć dziewczynie?

oświadczyny pierścionek, pomysły na zaręczyny

Jak pewnie wiecie, od pewnego czasu aktywnie działa już nasz fanpage, na którym czytelnicy bloga Sweet Wedding mogą prowadzić dyskusje na tematy związane ze ślubem, weselem, sesjami narzeczeńskimi czy też zaręczynami. Jeden z tematów dotyczących tego ostatniego zagadnienia wzbudził nasze szczególne zainteresowanie.

Razem z czytelnikami postanowiliśmy szukać oryginalnych pomysłów na zaręczyny. Według nas, z zebranych dotąd pomysłów, dwa wyróżniają się w szczególny sposób.

zdjecia zareczynowe sweet wedding

Dyskusję na temat oryginalnych pomysłów na zaręczyny znajdziecie bezpośrednio na Fanpage’u naszego bloga, gdzie zapraszamy wszystkich czytelników.

Nasze ulubione sposoby, o których dyskutujecie na naszym profilu to pytanie zadane w formie słodkich babeczek, na których w lukrowanej formie przyszły Pan Młody zadał pytanie, którego wypowiedzenie na głos może sprawić nie lada trudność wielu mężczyznom.

Drugi z naszych faworytów oświadczył się w sposób wręcz filmowy… Został dostarczony kurierem do domu swojej dziewczyny w wielkim kartonie…

Po czym, gdy kurier odjechał, wyskoczył z pudła z wielkim bukietem kwiatów! Jeśli jesteście ciekawi innych pomysłów na oryginalne zaręczyny to zapraszamy na nasz profil, a może jesteście już po zaręczynach i chcecie podzielić się z nami Waszymi wrażeniami? Zachęcamy zatem do aktywności i dzielenia się takimi wyjątkowymi historiami z zaręczyn.

Chcemy zgromadzić tam Wasze opinie i historie by inne Pary Młode mogły czerpać inspiracje, planując zaręczyny czy też ślub. Zapraszamy!

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź