Obserwuj:
BLOG

Prezent ślubny – jaki wybrać?

Prezent ślubny to coś, bez czego nie obędzie się żadne wesele. Ta z pozoru niewielka rzecz potrafi bardzo dużo powiedzieć o nas samych – jeśli jest to prezent niedbały, niewymagający wysiłku, nieprzemyślany oraz powielający się, może wskazywać na to iż albo niedostatecznie dobrze znamy parę nowożeńców, albo po prostu nie zależało nam na sprawieniu im radości i nie chciało się nam wysilać. Błąd!

Kierując się zasadą „jak cię widzą, tak cię piszą”, dodając do tego imperatyw kategoryczny Kanta, uzyskamy prostą radę – nie ofiarowujmy komuś prezentu, którego sami nie chcielibyśmy otrzymać. Niezwykle proste, prawda? Warto wprowadzić tą zasadę w życie – już wkrótce z pewnością będziemy mieli okazję, wszak rozpoczyna się sezon ślubny. Wysilmy zatem nasze szare komórki i stwórzmy coś oryginalnego a z pewnością sprawimy nowożeńcom wyjątkową radość.

Oryginalność ponad wszystko

Chcąc ofiarować w prezencie ślubnym coś oryginalnego, musimy przede wszystkim poznać – przynajmniej odrobinkę – preferencje przyszłej pary młodej. Dowiedzmy się chociażby tak prozaicznych rzeczy, jak ulubione kolory czy hobby. Kiedy już zyskamy tą wiedzę, możemy działać dalej.

Sprawmy, aby nasz podarunek wyróżniał się spośród innych. Nie musi to być coś wyjątkowo kosztownego – jeżeli nie mamy do dyspozycji majątku, postawmy chociaż na oryginalne opakowanie! Owijając podarek w kilkanaście warstw kolorowego papieru, ewentualnie umieszczenie go w kilku wielkościowo różnych pudełkach włożonych jedno w drugie, niczym rosyjskie matrioszki, sprawi dodatkową frajdę przy rozpakowywaniu prezentu. Możemy na przykład zapakować w taki sposób bilety lub vouchery na jakiś fantastyczny kurs lub coś zupełnie szalonego – lot balonem, skok na bungee, jazdę quadem, itp.

Prezent ślubny… dla współmałżonka

Prezent ślubny to nie tylko podarunek otrzymany od gościa weselnego. Prezentem ślubnym możemy również obdarzyć siebie nawzajem. Pomysłowy weekend spędzony tylko we dwoje, romantyczna wyprawa lub wspólny kurs tańca – to tylko kilka spośród całej puli ciekawych pomysłów na to, co możemy ofiarować przyszłemu małżonkowi. Mnóstwo inspirujących propozycji znajdziemy w bogatym katalogu http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny. W zależności od tego, na co mamy ochotę – może to być relaksujący weekend w SPA lub kurs masażu dla dwojga, kurs tańca, przyrządzania sushi lub degustacja win.

W katalogu znajdziemy m.in. „różaną noc we dwoje” – czyli nocleg w wyjątkowym miejscu – romantycznym pałacu wraz z całą masą atrakcji, takich jak: romantyczna, przepyszna kolacja w blasku świec, różana kąpiel, przejażdżka bryczką po niezwykle klimatycznym i uroczym parku oraz opcjonalnie gra w mini golfa lub bilard. Ciekawą propozycją jest również aktywne spędzenie czasu we dwoje, na przykład zabawa na wysokości w parku linowym. Taka przyjemność dostępna jest w sześciu różnych miastach. Ruchome belki, skoki na siatkę, zjazdy tyrolskie oraz wiele innych ciekawych rozmaitości uczynią ze zwykłego popołudnia wyprawę pełną niespodzianek. Ahoj, przygodo!

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź