Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

INSPIRACJE

  INSPIRACJE

  Dolina Cedronu w ciekawej odsłonie

  Słodko-rustykalna sesja zdjęciowa, którą obejrzycie poniżej, wyjątkowo przypadła mi do gustu. Ma w sobie wszystko to, co charakteryzuje udane stylizowane zdjęcia – ciekawe wnętrza i efektowna przestrzeń zewnętrzna, ładne dekoracje, romantyczne akcenty i odrobinę słodyczy w postaci cukierkowego a ma deser… niebieskiego vana. Zobaczcie sami, jak fajnie wyszło!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Sesja narzeczeńska w sklepie meblowym?

  Sesja narzeczeńska w sklepie meblowym – to brzmi dziwnie, ale też intrygująco, a poza tym, to nie byle sklep, lecz IKEA, w której akurat nie brak dobrego tła do fotografowania. Jeśli IKEA kojarzyła się Wam dotąd wyłącznie z tłumami kupujących i ze szwedzkimi klopsikami, to poniższa sesja ma szansę odmienić to wrażenie. Okazuje, że się przestrzeń wypełniona meblami i bibelotami idealnie wypada w roli tła do zdjęć w ramach sesji narzeczeńskiej, a pewnie także i ślubnej. Jeśli więc marzycie o ciekawych i niesztampowych fotografiach, biegnijcie do IKEA w asyście fotografa tak, jak zrobili to Patrycja i Grzesiek. Powiem szczerze, że ciężko mnie zaskoczyć – a im się udało! :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Romantyczna sesja na wodzie

  Nad niektórymi sesjami plenerowymi można się dosłownie… rozpłynąć. Tak będzie w przypadku poniższej galerii. Karolina i Piotr, romantyczne kadry, drewniana łódka, jesień i cudowna okolica Zamku Topacz – czego chcieć więcej?

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Romantic + industrial… czy to pasuje?

  Czy stylistyka industrialna ma coś wspólnego ze ślubnym romantyzmem? Okazuje się, że jak najbardziej! Sesja romantic industrial, która została zrealizowana na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach jest tego najlepszym dowodem, a z resztą… przekonajcie się o tym na własne oczy. Wesele w nietypowym miejscu nie powinno już chyba szokować. Mnie jednak za każdym razem zachwycają nowe pomysły…

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Las i góry to połączenie idealne!

  Kontynuacja projektu Mountain & Rustic Love Affair nie pozostawia wątpliwości – całość zyskała spójną stylistykę i bardzo klimatyczną oprawę zdjęciową. Poniższe kadry powstały w okolicach Wałbrzycha i Rościszowa, a za obiektywem stanęła Ewa Lena Brzozowska. Zapraszam do przejrzenia leśnej galerii kadrów, które czarują miękkim światłem, romantyczną aurą i rustykalnym nastrojem.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Urocza sesja stylizowana ROMANTIC SOUL

  Co kojarzy Ci się ze ślubem? Pierwsza myśl? W zasadzie nieważne jaka by była, ale zawsze przewinie się gdzieś wątek romantyczności :) Wiesz o co mi chodzi prawda? On i ona, ten wyjątkowy dzień, piękna suknia i stylowy garnitur… no po prostu klimat trochę jak z bajki. W takiej też atmosferze jest dzisiejsza piękna sesja stylizowana nadesłana przez KEJRAA PHOTOGRAPHY i Karolina Roszak Photography.  Jeśli lubisz nietypowe suknie ślubne, ciekawie wystylizowanych panów młodych i ładne miejsca to te zdjęcia od razu wpadną Ci w oko i zainspirują niejednym detalem ślubnym. Zobacz sama!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR

  Góry i las, rustykalne wnętrza i niezwykle klimatyczne kadry – tak można w skrócie podsumować zachwycającą sesję, zrealizowaną w ramach projektu MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR, tylko po co ograniczać się do krótkich podsumowań, gdy mamy do czynienia z tak urokliwymi zdjęciami?

  Czytaj dalej

  Udostępnij: