Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

INSPIRACJE

  INSPIRACJE

  Spokojny poranek przed ślubem?

  Pewnie myślisz sobie teraz – nie da się! Nie jestem w stanie rozpocząć tego dnia w spokoju, bo mam jeszcze milion spraw do ogarnięcia. Czeka mnie fryzjer, makijaż, powinnam pojechać na salę sprawdzić czy wszystko dobrze ustawili. On czeka na wskazówki gdzie ma się w końcu przygotowywać, fotograf dzwonił wczoraj, że będzie o 13, mama z ciotką od rana dzwonią i pytają co z tymi ciastami… brzmi znajomo? Jeśli tak wyobrażasz sobie dzień swojego ślubu, to błagam – zapomnij o tym. Zobacz jak piękny może być poranek bez pośpiechu. Taką inspirację uchwycił w ciekawych kadrach fotograf Marcin Bałaban. Spróbuj najpóźniej na dzień przed ślubem wyłączyć się z przygotowań. Pewnie trwały kilka miesięcy, także zaplanuj sobie dzień przed i dzień ślubu tak, bo uspokoić myśli, wyciszyć się i wyspać. Skorzystaj z harmonogramu, by planowanie poszło gładko, a później już tylko… ciesz się tym dniem!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Botaniczna wariacja na temat dekoracji ślubnych

  Lubię pokazywać tu ładne rzeczy :) Ładne zdjęcia, uśmiechniętych ludzi i ciekawe aranżacje, które być może zainspirują Cię do swoich wariacji na temat dekoracji weselnych. Dzisiejsza sesja nadesłana przez Elizę i Mateusza z White Bunny właśnie taka jest – ładna! Krótkie słowo, a mówi już w zasadzie wszystko :) Jeśli bliski jest Ci modny kolor greenery, tak jak ja lubisz sukulenty, a na dodatek wiesz, że geometryczne dodatki są na topie… założę się, że nie zrobisz teraz nic innego jak tylko klikniesz i obejrzysz całą tę wspaniałą botaniczną stylizację. Na końcu jak zwykle wymienione są wszystkie współpracujące firmy :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Bohoromantic • romantyczne przedwiośnie

  Wiosna w tym roku jest szalona. W zasadzie przez chwilę było już gdzieniegdzie nawet lato, ale ja pozostaję jeszcze w klimacie przedwiośnia. Tym bardziej, że aura tych zdjęć całkowicie mnie to tego przekonuje. Autorką dzisiejszej sesji jest Marysia z Marifoto, której romantyczny styl pokazywałam już przy okazji publikacji sesji w magnoliach, zdjęć na pożegnanie zimy oraz na tajemniczym wrzosowisku. Jestem pewna, że zachwyci Cię ta niesamowita suknia, miedziany (TAK!) makijaż Panny Młodej, a także piękne i nieoczywiste kadry płynące prosto z romantycznej duszy Marysi.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Czas na kolor • Bajkowa sesja rainbow!

  W lutym miałam przyjemność uczestniczyć w szałowym wydarzeniu, o którym mówiła cała branża ślubna. O czym mówię? Oczywiście o WedCamp. Jeśli masz ochotę to zapraszam do posłuchania mojej rozmowy z Kasią Michalską (pomysłodawczynią tej burzy!) – dowiesz się o co chodziło. To były intensywne dwa dni, integracja branży ślubnej i niekończące się rozmowy. Dziś z uśmiechem na ustach publikuję na blogu efekty jednej z ciekawszych sesji, która powstała podczas tego wydarzenia! Jest kolorowo, pozytywnie i radośnie! Ta piękna sesja w obiektywach Bajkowych Ślubów na pewno doda Wam dużo energii na cały dzień! Wiosna rządzi już przecież na całego. Nie zapomnijcie przyjrzeć się też wszystkim dodatkom na sesji, a listę firm dzięki którym powstała znajdziecie (jak zwykle) na końcu wpisu. A teraz już czas na kolor! Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Ślubne klimaty w kolorze dusty blue

  Dzisiejsza sesja stylizowana w kolorze niebieskim powstała dzięki zaangażowaniu samych pozytywnych ludzi. Całość wymyśliła i zorganizowała Natalia Kalina a na dodatek pięknie to wszystko sfotografowała. Na końcu wpisu znajdziecie listę współpracujących firm, dzięki którym powstała taka ciekawa aranżacja w moim ulubionym niebieskim kolorze! Przy sesji natomiast pomagała zeszłoroczna Panna Młoda Natalii Monika z Adore Amore.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  To już chyba koniec rustykalnych wesel…

  Bardzo lubię sesje, które promują ciekawe firmy w naszej branży. Zapraszam więc zawsze na koniec wpisu, bo przy każdym poście umieszczona jest cała lista firm do polecenia! Ta dzisiejsza sesja jest trochę inna niż wszystkie. Można nawet powiedzieć, że miejska, czyli lekko nietypowa jak na ostatnie standardy, bo … nie prezentuje stylu rustykalnego :) W oko wpadł mi ciekawy styl fotografowania Justyny Pruszyńskiej i nowoczesna stylizacja Eweliny, która wcieliła się w rolę Panny Młodej. Na tej sesji nie mogłam nie zakochać się też… w dwóch ślicznych chartach! Ale te słodziaki poznasz już za chwilę…

  Czytaj dalej

  Udostępnij: