Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

INSPIRACJE

  INSPIRACJE

  Las i góry to połączenie idealne!

  Kontynuacja projektu Mountain & Rustic Love Affair nie pozostawia wątpliwości – całość zyskała spójną stylistykę i bardzo klimatyczną oprawę zdjęciową. Poniższe kadry powstały w okolicach Wałbrzycha i Rościszowa, a za obiektywem stanęła Ewa Lena Brzozowska. Zapraszam do przejrzenia leśnej galerii kadrów, które czarują miękkim światłem, romantyczną aurą i rustykalnym nastrojem.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Urocza sesja stylizowana ROMANTIC SOUL

  Co kojarzy Ci się ze ślubem? Pierwsza myśl? W zasadzie nieważne jaka by była, ale zawsze przewinie się gdzieś wątek romantyczności :) Wiesz o co mi chodzi prawda? On i ona, ten wyjątkowy dzień, piękna suknia i stylowy garnitur… no po prostu klimat trochę jak z bajki. W takiej też atmosferze jest dzisiejsza piękna sesja stylizowana nadesłana przez KEJRAA PHOTOGRAPHY i Karolina Roszak Photography.  Jeśli lubisz nietypowe suknie ślubne, ciekawie wystylizowanych panów młodych i ładne miejsca to te zdjęcia od razu wpadną Ci w oko i zainspirują niejednym detalem ślubnym. Zobacz sama!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR

  Góry i las, rustykalne wnętrza i niezwykle klimatyczne kadry – tak można w skrócie podsumować zachwycającą sesję, zrealizowaną w ramach projektu MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR, tylko po co ograniczać się do krótkich podsumowań, gdy mamy do czynienia z tak urokliwymi zdjęciami?

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Stylizowana Sesja Boho w Starym Młynie

  Dziś na blogu oddaję głos Uli i Hubertowi, czyli po prostu Szpyrkom i ich romantycznym zdjęciom. W imieniu (jak mawia moja starsza córka) ‚kochanych Szpyreczków’ liczę na to, że będzie ona dla Ciebie wspaniałą inspiracją w przygotowaniach do ślubu. Ula z Hubertem twierdzą, że im dłużej przyglądają się efektowi, tym bardziej na sesji widzą ducha lat ’20. Mnie to przekonuje! Czy Tobie też Kasia przypomina Marlenę Dietrich?

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Spokojny poranek przed ślubem?

  Pewnie myślisz sobie teraz – nie da się! Nie jestem w stanie rozpocząć tego dnia w spokoju, bo mam jeszcze milion spraw do ogarnięcia. Czeka mnie fryzjer, makijaż, powinnam pojechać na salę sprawdzić czy wszystko dobrze ustawili. On czeka na wskazówki gdzie ma się w końcu przygotowywać, fotograf dzwonił wczoraj, że będzie o 13, mama z ciotką od rana dzwonią i pytają co z tymi ciastami… brzmi znajomo? Jeśli tak wyobrażasz sobie dzień swojego ślubu, to błagam – zapomnij o tym. Zobacz jak piękny może być poranek bez pośpiechu. Taką inspirację uchwycił w ciekawych kadrach fotograf Marcin Bałaban. Spróbuj najpóźniej na dzień przed ślubem wyłączyć się z przygotowań. Pewnie trwały kilka miesięcy, także zaplanuj sobie dzień przed i dzień ślubu tak, bo uspokoić myśli, wyciszyć się i wyspać. Skorzystaj z harmonogramu, by planowanie poszło gładko, a później już tylko… ciesz się tym dniem!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Botaniczna wariacja na temat dekoracji ślubnych

  Lubię pokazywać tu ładne rzeczy :) Ładne zdjęcia, uśmiechniętych ludzi i ciekawe aranżacje, które być może zainspirują Cię do swoich wariacji na temat dekoracji weselnych. Dzisiejsza sesja nadesłana przez Elizę i Mateusza z White Bunny właśnie taka jest – ładna! Krótkie słowo, a mówi już w zasadzie wszystko :) Jeśli bliski jest Ci modny kolor greenery, tak jak ja lubisz sukulenty, a na dodatek wiesz, że geometryczne dodatki są na topie… założę się, że nie zrobisz teraz nic innego jak tylko klikniesz i obejrzysz całą tę wspaniałą botaniczną stylizację. Na końcu jak zwykle wymienione są wszystkie współpracujące firmy :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Bohoromantic • romantyczne przedwiośnie

  Wiosna w tym roku jest szalona. W zasadzie przez chwilę było już gdzieniegdzie nawet lato, ale ja pozostaję jeszcze w klimacie przedwiośnia. Tym bardziej, że aura tych zdjęć całkowicie mnie to tego przekonuje. Autorką dzisiejszej sesji jest Marysia z Marifoto, której romantyczny styl pokazywałam już przy okazji publikacji sesji w magnoliach, zdjęć na pożegnanie zimy oraz na tajemniczym wrzosowisku. Jestem pewna, że zachwyci Cię ta niesamowita suknia, miedziany (TAK!) makijaż Panny Młodej, a także piękne i nieoczywiste kadry płynące prosto z romantycznej duszy Marysi.

  Czytaj dalej

  Udostępnij: