Obserwuj:
BLOG

Gdzie kupić obrączki ślubne ?


Miejsce zakupu obrączek ślubnych może wydawać się oczywiste. W Polsce działa kilku znanych producentów, których sklepy można bez problemów znaleźć w każdym większym mieście. Ich reklamy też są niemal wszechobecne. W mediach, na ulicach i w katalogach dla przyszłych małżonków. 

obraczki gdzie kupic

Pojawiają się w tych przekazach wielkie gwiazdy, co ma sugerować, że produkty konkretnych firm są chętnie wybierane przez znanych i bogatych. Tak więc nawet zarabiający ułamek tego, co wspomniane gwiazdy, oszczędzają w pocie sił i zbierają na obrączki właśnie tych najlepszych firm. Pytanie tylko, czy faktycznie to najlepsza opcja. W czasach dominacji sieciówek, konsumenci coraz częściej zwracają się ponownie w kierunku mniejszych producentów.

piersionek obraczka gdzie kupicNie mają takiej marki, ale są niejednokrotnie bardziej zaangażowani w obsługę klienta. Starają się zadowolić każdego konsumenta, ponieważ chcą utrzymać się na rynku. Tak więc być może opłaca się przynajmniej zapoznać z ofertą obrączek ślubnych w lokalnym sklepie jubilerskim. Nie wykluczone, że uda się tam znaleźć coś w sam raz dla młodej pary. Jeżeli nie, największe firmy jubilerskie czekają. Wystarczy też porównać kilka kompletów obrączek, by przekonać się, że mogą być one bardzo różne.

obrączki nietypowe

Podstawowa różnica polega oczywiście na rodzaju metalu szlachetnego. Do popularnych obrączek złotych, z żółtego, ale również białego złota, dołączają te platynowe, a nawet tytanowe. Poza tym produkty te mogą różnić się grubością, wzorami oraz dodatkami w postaci chociażby brylantów. Tak duża różnorodność skłania raczej do wybierania firm, specjalizujących się w produkcji obrączek. Ich oferta jest nie tylko najszersza, ale mają one również duże doświadczenie, wpływające na estetykę oraz trwałość obrączek ślubnych.

obrączki złote

Co jak co, ale one powinny opierać się upływowi czasu. Nie każdy znajdzie jednak coś dla siebie u popularnych jubilerów. Osobom ceniącym oryginalność warto polecić wykonanie obrączek na zamówienie. Można porozmawiać z projektantem i uzgodnić, jak ostatecznie mają wyglądać te dwa najważniejsze elementy biżuterii. Podobnie jak w przypadku innych dóbr, również obrączki ślubne będą jednak tym droższe, im więcej do powiedzenia chcą mieć ich przyszli posiadacze.

obrączki design michael kors
Ogromne znaczenie w wysokości ostatecznego rachunku mają także rodzaj materiału bądź materiałów, ewentualne uzupełnienie kamieniami szlachetnymi oraz grubość pierścionków. Wpływ ma tu także technika tworzenia, nowoczesne rozwiązania kosztują na ogół więcej. Zanim podejmie się decyzję odnośnie miejsca zakupu obrączek, warto poznać również historię danej firmy. Najlepsze są te, które łączą długą tradycję z innowacyjnymi sposobami pracy.

pobranecdc
Nowoczesny sprzęt wcale nie wyklucza ręcznego wykonywania wyrobów. Dobry jubiler wie jak połączyć wiedzę, wynikającą z bogatego doświadczenia firmy, z nowikami technologicznymi. Obrączki ślubne powstające w ten sposób są trwałe i piękne, czyli dokładnie takie, jakich życzy sobie para ludzi, zawierających związek małżeński. Na poszukiwanie tych najlepszych warto dać sobie trochę czasu.

obrączki


Dziękujemy ekspertom z portalu ŚlubnePlany.pl za merytoryczne wsparcie :)

redakcja sweet wedding poleca

Na koniec zachęcamy do czegoś odjazdowego… jeśli szukacie czegoś naprawdę nietypowego możecie pomyśleć nad zrobieniem sobie obrączek własnoręcznie!

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz mal.kwasniewicz

    My nasze obrączki kupiliśmy przez Internet u polskiego producenta na stronie http://www.obraczki.pl.
    Moja obrączka jest z brylantami a tam „w pakiecie” jest jedna darmowa korekta – normalnie za zmianę rozmiaru obrączki z kamieniami słono sobie liczą, bo trzeba ją wykonać od nowa.
    Ceny też są atrakcyjne a co najważniejsze, mogliśmy zobaczyć wszystkie zmiany jakie nanieśliśmy na wybrany model w takim konfiguratorze 3D. Fajna zabawa.

    20 czerwca, 2017 o 13:33
  • Zostaw odpowiedź