Obserwuj:
TRENDY ŚLUBNE

13.11.2016 GDAŃSK • ALTERNATYWNE TARGI ŚLUBNE • Sztuka Wyboru

Z wielką przyjemnością zapowiadamy, że już 13 listopada 2016 r. w Sztuce Wyboru odbędzie się II edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Na pewno kojarzycie I edycję, a jeśli nie to warto przeczytać ten wywiad z organizatorami. Jako Sweet Wedding objęliśmy patronat nad tą edycją – nie możemy się już doczekać!

plakat_drugaedycja

Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym. Na targach będzie można m.in. zobaczyć ofertę zaproszeń ślubnych Love Prints zdobionych motywami roślinnymi, spróbować ciast pieczonych wyłącznie z użyciem naturalnych składników z cukierni Cedrowy Dworek (Żuławskie Wypieki) czy przymierzyć suknie w wyjątkowym stylu, szyte z ekologicznych materiałów takich firm jak Moons Varsovie, Wuem czy Róża Lis. Zaprosiliśmy także kwiaciarnie proponujące naturalne, minimalistyczne podejście do bukietów ślubnych, takie jak Floral Design czy Bukiety Bankiety.

baner-slubny


13 listopada w godz. 12:00- 19:00

Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19 Gdańsk   www.sztukawyboru.eu


Podczas targów odbywać się będą prelekcje i warsztaty dla narzeczonych. Zaprosiliśmy Magdalenę Paszkiewicz, która opowie o możliwości samodzielnego tworzenia obrączek ślubnych oraz Asię Blicharską, która wprowadzi dziewczyny w meandry makijażu ślubnego i podpowie, jak uniknąć ślubnej sztampy. Będzie można również posłuchać ciekawej prelekcji o tym, jak zorganizować ślub odpowiedzialny społecznie.

ZAPRASZAMY W IMIENIU SWOIM I ORGANIZATORÓW!

redakcja sweet wedding poleca

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź