Obserwuj:
PANNA MŁODA

Krótkie fryzury damskie na wesele #1

włosy półdługie średnie krótkie fryzury ślubne 2012 2013

Nie tak dawno pisaliśmy o damskich fryzurach ślubnych dla osób z długimi włosami. Dla każdej przyszłej Panny Młodej ślub i wesele jest jednym z ważniejszych dni w życiu. Każda z pań chce pokazać się w jak najlepszym świetle i wyglądać olśniewająco. Ogromne znaczenie w naszym wizerunku tego dnia ma uczesanie.

Chcemy by przyszły mąż był zachwycony gdy ujrzy nas po raz pierwszy w ślubnej kreacji. Ważne jest jednak to, by przy okazji uczesanie było też praktyczne.

Dla Pań Młodych i gości

Koncentrujemy się na fryzurach dla Panien Młodych, ale nasze propozycje modnych fryzur mogą zainspirować jeśli będziecie gośćmi na weselu.

Panie z długimi włosami mają większy wybór w tej kwestii, jednak Panny Młode z krótkimi fryzurami mają troszkę mniej kłopotu z wyborem uczesania.

Dodatki do włosów

Tu liczą się ciekawie dobrane dodatki do włosów i dobra stylizacja.

Ważne jest, aby fryzura była odpowiednio dobrana do naszej kreacji i oczywiście kształtu twarzy. Pamiętajmy, że jeżeli dobrze wyglądamy i jesteśmy tego świadomi, to zabawa zawsze jest udana. Dzisiejszy wpis poświęcony jest fryzurom dla Pań z włosami o średniej długości lub krótkimi. Nasze propozycje nadają się zarówno na ślub kościelny jak i cywilny.

Galeria:

Wśród zdjęć znajdziecie także pomysł na to jak możecie wystylizować swoją fryzurę jeśli macie bardzo krótkie włosy.

włosy krótkie fryzury ślubne 2012onewedfryzury krótkie włosy ślub 2012 2013balunz.blogspotwłosy półdługie średnie krótkie fryzury ślubne 2012 2013chicweddinghairstyles<fiffigasystrarkróciutkie krótkie włosy ślub 2012 2013hairstylefreepictureskrótkie włosy ozdoby do włosów fryzury ślubnehairs-stylekrótkie fryzury ślubne 2012 2013fragafrisoren

krótkie włosy do ślubu

fascynatory ślub wesele krótkie włosy średnie fryzury ślubne 2013 2012chicweddinghairstyles

Zapraszamy do wspomnianego wcześniej wpisu dla Panien Młodych z fryzurami z długich włosów. Mamy nadzieję, że choć części z Was propozycje przedstawione na blogu oszczędzą stresu związanego z wyborem idealnej fryzury na ślub.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź