Obserwuj:
INSPIRACJE

{ Fotografowie ślubni przed obiektywem na sesji stylizowanej }

Romantyczne kadry Anne Bünning poznaliście już przy okazji wpisu o Johannie i Olim . Dziś po raz kolejny mam przyjemność przedstawić Wam zdjęcia Anne, która miała okazję fotografować Tanję i Felixa – parę fotografów ślubnych. Jest to zawsze spore wyzwanie dla fotografa, ale tez świetna zabawa.

Tanja i Felix nie mają zdjęć ze ślubu, dlatego chcieli by ich sesja była wyjątkowa więc sami ją wystylizowali. Fotografie Tanji i Felixa obejrzycie na ich stronie www.kibogophotography.com. Tanja zdradziła nam kilka szczegółów ich historii: Spotkaliśmy się z Felixem w Kenii, skąd pochodzi mój obecny mąż :) Pracowałam wtedy jako terapeuta dla organizacji Diguna. W Kenii spędziłam kilka miesięcy od listopada 2008 do maja 2008. Po powrocie do Niemiec zdałam sobie sprawę jak mocno zakochałam się w Felixie. Tęskniliśmy za sobą i postanowiliśmy się pobrać :) Nasz ślub odbył się w listopadzie 2009 roku i był naprawdę wspaniały i piękny. Niestety nie mamy żadnych zdjęć ani portretów upamiętniających nasze szczęście. Stąd wziął się pomysł, by kilka lat później zorganizować stylizowaną sesję ślubną by utrwalić nasze wspomnienia :) Nasze marzenie mogliśmy zrealizowac dzięki utalentowanej Anne Bünning.

1stylizowana sesja ślubna kreatywna romantyczna trójmiasto2stylizowana sesja kreatywna3stylizowana sesja ślubna gadżety na sesji inspiracje pomysły panna młoda plener4stylizowana sesja ślubna narzeczeńska5stylizowana sesja dla par sweet wedding blog ślubny6stylizowana sesja trójmiasto

Poprzednia publikacja Anne Johanna i Oli

Fotograf: Anne Bünnig Photography www.annebuennig.com

Stylizacje: Tanja Kibogo www.kibogophotography.com
Papeteria: via The Pretty Blog http://www.theprettyblog.com/2011/05/pretty-door-signs-printables/
Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź