Obserwuj:
BLOG

Fotografia z pasją – Vasco Images

fotografia-slubna

Jeśli jesteście stałymi czytelnikami naszego bloga to na pewno zauważyliście, że prezentujemy tu specyficzny styl fotografii. Uwielbiamy naturalność, radość, uśmiechy na zdjęciach i szczerość płynącą z każdego kadru. W ten kanon wpisują się zdjęcia Michała Najberga z Vasco Images.

fotografia-slubna

Vasco Images to ciekawy i różnorodny reportaż ślubny, ale także pełne subtelności i uczuć portrety Par Młodych. Pięknie uchwycone momenty dnia ślubu oraz detale czyniące ten dzień wyjątkowym. W zdjęciach Vasco Images najbardziej podobają nam się czyste kadry oraz to jak dobrze potrafi odnaleźć się w różnych warunkach fotograficznych.

Michał kocha to co robi i to widać na jego zdjęciach. Subtelne sesje ślubne sprawiają, że jego Pary Młode na zawsze będą miały wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu.

fotografia-slubna

Na zdjęciach Michała widać spontaniczność par i ich uczucie, ale też spokojne emocje takie jak napięcie i wzruszenie, tak ważne i charakterystyczne w tym wyjątkowym dniu.

Reportaże rządzą się własnymi prawami, światło często się zmienia i może zaskoczyć fotografa, a jednak prawdziwą sztuką jest właśnie opanowanie tych trudności i w efekcie oddanie klientowi pięknych zdjęć. Vasco Images cechuje oryginalność i specyficzna atmosfera prezentowanych fotografii pełna ciepła i spokoju, a to znaczy, że Michał wypracował już sobie swój uniklany styl. Nieważne czy na plenerową sesję z Vasco umówicie się na polanie czy w bardziej miejskim klimacie, jedno jest pewne – na pewno będziecie zadowoleni z efektów tej współpracy.

fotografia-slubna
Zapraszamy Was do odwiedzenia strony Vasco Images.

fotografia-slubna fotografia-slubna fotografia-slubna   fotografia-slubna fotografia-slubna fotografia-slubna  fotografia-slubna fotografia-slubnafotografia-slubnafotografia-slubna fotografia-slubna fotografia-slubna  fotografia-slubna fotografia-slubna fotografia-slubna fotografia-slubna

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Monia

  Mnie się podobają, zwłaszcza to z samochodem – oryginalny pomysł :)

  8 stycznia, 2015 o 14:03
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Pani Moniko, zgadzamy się :) Zresztą w ogóle lubimy fajne pomysły :)

   8 stycznia, 2015 o 23:12

  Zostaw odpowiedź