Obserwuj:
FLORYSTKA RADZI, INSPIRACJE

{ Florystka radzi: Wesele inspirowane śniegiem }

Świat otulony białym świeżym puchem nabiera świeżości, traci codzienną szarość, skrywa tajemnicę.. Biała gałąź kołysana wiatrem, kryształowe sople z dachów, oszronione rzęsy traw, skrzący atłas pod butami… To wszystko przynosi mi na myśl piękną zimę w najpiękniejszej sukni tańczącą na swoim weselu…

 gipsówka slub wesele dekoracje bukiet 2013 2014

Płatki śniegu można porównać do kwiatków gipsówki (Gypsophila paniculata) potocznie zwane „kaszką”. Białe kropeczki były częstym uzupełnieniem bukietów w latach 90-tych. Znudziły się nam w takiej formie, ale jak pokazuje współczesna historia mody lubimy czerpać inspiracje z minionych epok. Dlatego gipsówka, co raz częściej gości na weselnych stołach.

gipsówka slub wesele dekoracje bukiet 2013 2014

 … ma charakter zmienny, dzięki odpowiednim dodatkom można uzyskać efekt wytwornej elegancji a pozostawiając ją w naturalnej formie- rustykalny. Wnętrzom nowoczesnym dodaje miękkości i przytulności. Dobrze się sprawdza w podwieszanych kompozycjach. Przy braku wody kwiatuszki zasychają nie zmieniając swojej formy więc nie ma wrażenia zwiędnięcia.

 gipsówka slub wesele dekoracje bukiet 2013 2014

Bukiet z gipsówki będzie przestrzenny i lekki a wszelkie ozdoby głowy takie jak przypinki lub wianki niezwykle urocze w swej prostocie. Jeśli macie w planach prostą suknie o charakterze romantycznym, taki bukiet jest dla Was. Pan Młody również wypadnie wielce elegancko z wpiętą w klapę ażurową butonierką.

Natura sama podpowiada rozwiązania, czasami wystarczy wyjrzeć przez okno…

Z zimowym pozdrowieniem,

Anna Maria Adamowicz.

ama.firma@wp.pl

www.amadamowicz.pl

Moja rada: Decydując się na dekoracje z gipsówki pamiętajcie, że tu zastosowanie ma zasada „im więcej tym lepiej..”

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź