Obserwuj:
FLORYSTKA RADZI, INSPIRACJE

{ Florystka radzi: Biżuteria z Żywych Kwiatów }

Chociaż cieszy krócej niż szlachetne kamienie, urodą im nie ustępuje. Może znakomicie zastąpić bogate, pyszne precjoza. A co więcej taka forma ozdoby wyróżnia zaskakuje i staje się obiektem pożądania. Czyż, więc nie jest to wymarzony atrybut kobiety a tym bardziej Panny Młodej?

Biżuteria floralna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, choć wciąż niewielu florystów podejmuje się tego wyzwania. Prace wychodzące spod ręki mistrzów to prawdziwe dzieła sztuki, wymagają jubilerskiej precyzji, znajomości anatomii i specyfiki roślin, warsztatu jubilerskiego oraz wyobraźni!

A więc wyobraź sobie kolczyki, kolię, bransoletkę zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie: unikalną dobraną do Twojej urody, upięcia włosów, sukni, pachnącą i delikatną w kolorach, które lubisz… Możliwości kreacji jest wiele. Może być wykonana w całości z naturalnych materiałów: pędów roślinnych, owocostanów, drobnych kwiatów i pączków. Równie ciekawym pomysłem jest łączenie roślin z metalem lub tworzywem sztucznym. Ale bez obaw dobrze wykonana biżuteria floralna jest lekka, wygodna nie uczula i zachowuje świeżość od 12 do 24 godzin potem zasycha i stanowi piękne wspomnienie…

biżuteria florystyczna do ślubu, biżuteria z żywych kwiatów, biżuteria z kwiatów

Miłe Panie warto wykazać się odrobiną odwagi, fantazji i podarować sobie odrobinę luksusu w ten jedyny szczególny dzień.

Z jesiennym pozdrowieniem,

Anna Maria Adamowicz

Dyplomowana Florystka

http://www.amadamowicz.pl/

ama.firma@wp.pl

MOJA RADA: Jeśli zdecydujecie się na biżuterię ze świeżych kwiatów zamówcie komplet (bukiet, butonierka, biżuteria) u tego samego florysty. Spójność wszystkich ozdób kwiatowych jest szalenie ważna a pod względem organizacyjnym będzie Wam wygodniej w dniu przedślubnych przygotowań :)

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź