Obserwuj:
BLOG

Film ślubny z iskrą + nowość od Sparkvideo in slow motion!

sparkvideo zdjęcie

Już dawno nie miałam okazji oglądać takich ciekawych filmów ślubnych. Sparkvideo zachwyciło mnie w każdym z klipów w swoim portfolio! Zdecydowanie jest to ekipa dla wymagających klientów, którzy chcą mieć na swoim ślubie profesjonalistów. Dlaczego? Ich filmy po prostu mają to coś, tę iskrę, która sprawia, że chce się je oglądać do samego końca nawet jak nie zna się Pary Młodej ani żadnego z gości na danym weselu! Na każdym ślubie filmowanym przez Sparkvideo pracuje co najmniej 2 operatorów, dzięki temu ujęcia są dynamiczne i naprawdę świetnie to się ogląda. Dziś zaprezentujemy Wam 3 wybrane realizacje Sparkvideo, żebyście mogli wyrobić sobie o nich porządną opinię – mamy nadzieję, że równie pozytywną jak nasza!

spark video film ślubny

Chciałabym zaprosić Was teraz na kilka ciekawych filmów produkcji Sprkvideo. Zwróćcie szczególną uwagę na film Ani i Adriana – czarna suknia ślubna Ani powaliła mnie na kolana! Do tej pory myślałam, że nie ma w Polsce aż tak odważnej Panny Młodej! Aniu – wyglądałaś wspaniale! Także dodatki i wystrój na tym weselu były niesamowite począwszy od fryzury, bukietu ślubnego Panny Młodej a skończywszy na artystycznym czarno-białym torcie weselnym – bajka! Kinga i Piotr zachwycają naturalnością, wybrali uroczy drewniany kościół w górach oraz klimatyczną chatę na przyjęcie weselne! Dwa całkowicie różne śluby i wesela, które Sparkvideo uchwyciło w typowy dla siebie dynamiczny i naprawdę filmowy sposób. Początek klipu ślubnego Ani i Adriana to prawdziwy SWEET HIT – ogląda się to jak początek dobrej komedii romantycznej :) Polecamy! A na sam koniec zobaczcie jeszcze jak pięknie bawili się Kasia i Darren ze swoimi gośćmi na tym eleganckim międzynarodowym ślubie, gdzie po raz kolejny Sparkvideo zaskoczy Was ciekawymi i nietypowymi ujęciami! Miłego oglądania!

ANIA & ADRIAN

KINGA & PIOTR

KASIA & DARREN

Sparkvideo realizują dla swoich klientów filmy ślubne głównie o długości 20-30 minut. Dodatkowo każda Para Młoda otrzymuje 3-4 minutowy klip zawierający najważniejsze momenty z dnia ślubu. Taki klip ślubny przedstawia skrót wydarzeń z dnia ślubu i ma na celu przekazać jak najwięcej emocji towarzyszących Parze i ich najbliższym w okrojonym czasie. Siedziba Sparkvideo znajduje się w Rzeszowie, lecz w dzisiejszym świecie odległość nie stanowi już żadnego problemu więc oczywiście wykonują na Wasze zamówienie film w dowolnej lokalizacji wybranej przez Parę Młodą.

UWAGA! NOWOŚĆ! Polecam Wam zapoznać się z ich absolutnym hitem i nowością na polskim rynku, czyli filmową budką slow motion! JAk widzicie Sparkvideo rozwija swoją ofertę specjalnie dla Was, by uatrakcyjnić Wasze przyjęcia. Jestem pewna, że goście zakochają się w budce filmowej slow motion! Ja się naprawdę zachwycam, bo faktycznie nie widziałam jeszcze takiej odsłony tej popularnej ostatnio atrakcji. Jest to bardzo oryginalny pomysł na zapewnienie niespotykanej rozrywki podczas przyjęcia, jak i wyjątkowa pamiątka dla gości:

Natalia & Ignacio – budla filmowa slow motion – SWEET HIT!

Sparkvideo to jak już wspomniałam na początku profesjonaliści w swojej dziedzinie. Chciałabym jeszcze na koniec wspomnieć, że poza doświadczeniem w branży ślubnej posiadają też doświadczenie w realizacji filmów powietrznych ;-) Przy współpracy ze znanym studiem filmowym mieli okazję brać udział w realizacji bardzo popularnego filmu przedstawiającego piękne zakątki Polski z lotu ptaka. Wielki plus dla nich za promowanie naszego pięknego kraju! 


Miłego oglądania! Kasia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź