Obserwuj:
ZRÓB TO SAM

DecoInspiracje – dzieci na weselu

Jeśli jesteście stałymi Czytelniczkami bloga Sweet Wedding na pewno znacie już naszą serię inspiracji prowadzoną przez Deconatkę. Tym razem w Decoinspiracjach zajmiemy się naszymi najmłodszymi gośćmi – w końcu im też należy się pewne zainteresowanie :) Warto więc zadbać o to by dzieciaczki miały swój kąt na sali weselnej i przede wszystkim by miały co robić!

dzieci-na-weselu-pomysly

Na taką okazję w Deconatce wykonałyśmy kolorowe zestawy dla dzieci na wesele. Jest to radosny przybornik z wiatraczkiem oraz niespodzianką w środku – kolorowanką i kilkoma niezbędnymi przyborami!

dzieci-na-weselu-pomysly

Zestaw zawiera kubeczek z kredkami, mini notesikiem, gumką do gumowania, balonikiem i temperówką. W środku umieszczony zostaje własnoręcznie wykonany wiatraczek. Każdy kubeczek jest podpisany, więc dzieci będą miały swój osobisty przybornik do zabawy :)

dzieci-na-weselu-pomysly

Książeczka zawiera 10 kolorowanek, które pozwolą najmłodszym zająć się zabawą i dzięki nim nie będzie im się nudziło na Waszym przyjęciu! Kolorowanki przewiązane są różnobarwnymi wstążeczkami – mogą być przygotowane w dowolnej kolorystyce tak, by pasowała do Twojego koloru ślubu i wesela – takie szczegóły ustalam z Panną Młodą na bieżąco :)

dzieci-na-weselu-pomysly


Pozdrawiam!

Natalia – Deconatka 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Joanna

    witam czy mozna u Pani zamowic takie kolorowanki i kubki na kredki ?

    10 września, 2018 o 15:22
  • Zostaw odpowiedź