Obserwuj:
BLOG

Mali goście na ceremonii ślubnej i weselu

dzieci na ślubie sypanie kwiatków niosą obrączki

Często zdarza się, że obrączki do ślubu przynosi Młodej Parze jeden z małych uczestników tej wspaniałej ceremonii. Jeśli na Waszym ślubie znajdzie się dziecko na tyle odważne by sypać kwiatki jako mała druhna albo przynieść wam obrączki to można śmiało uznać, że jesteście szczęściarzami.

Tacy mali goście są uroczy, a  dzięki nim nawet dorośli stresują się znacznie mniej. Dziecko wzbudzi uśmiech na twarzy każdego, nawet jeśli zrobi coś nieprzewidywalnego lub pomyli kolejność swoich zadań. Śmiech wtedy gwarantowany jak również luźniejsza atmosfera, przy której na pewno przyjemnie będzie powiedzieć sobie „tak”.dzieci na ślubie sypanie kwiatków niosą obrączkiPozostaje jeszcze pytanie jak ubrać dziecko na wesele, by wyglądało pięknie i było mu wygodnie? Dziewczynkom w zwiewnych sukienkach (byle nie za długich) powinno być wygodnie biegać i tańczyć na weselu. Chłopcy w garniturach mogą czuć się trochę nieswojo, jednak z wielu obserwacji wiemy, że po zdjęciu marynarki, albo po pierwszej godzinie zabawy małym gościom nie przeszkadza nawet formalny strój by bawić się do upadłego. Dosłownie.fryzura dla dziewczynki wesele ślub 2012 2013

niesienie obrączek poduszka obrączki chłopiec dzieckosukienki dla dziewczynek wesele ślub sypanie kwiatkówfryzury i sukienki dla druhenek sypanie kwiatkówFryzura nie powinna być problemem w przypadku chłopców. Można też spróbować namówić dziecko do wystąpienia w zawadiackiej czapeczce. Dziewczynki uroczo wyglądają z kwiatkami albo wiankami we włosach. Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie dzieci lubią być tak strojone! Spróbujcie poszukać złotego środka, by dziecko wyglądało pięknie ale też by nie czuło się nieswojo. Wszyscy przecież chcą mieć świetny humor tego dnia.

zdjęcia fiffigasystrar

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź