Obserwuj:

MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR

Góry i las, rustykalne wnętrza i niezwykle klimatyczne kadry – tak można w skrócie podsumować zachwycającą sesję, zrealizowaną w ramach projektu MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR, tylko po co ograniczać się do krótkich podsumowań, gdy mamy do czynienia z tak urokliwymi zdjęciami?

Pomysłodawcą projektu jest Kowalska Decor Styling & Event Planning, a sama idea sesji, którą zrealizowano w ramach MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR, jest magicznie prosta – to wyraz pasji i zaangażowania całej rzeszy uczestników i współtwórców tego przedsięwzięcia. Tę pasję i zamiłowanie do tworzenia rzeczy pięknych i wzniosłych widać na każdym z kadrów. Zapraszam do przejrzenia tej niezwykłej galerii zdjęciowej.

Nie bez powodu nazwa projektu to MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR. Rustykalny klimat i sielskie akcenty widać tu na każdym kroku.

Co za wnętrze! To sielski i niezwykle klimatyczny Dom Tkacza w Rościszowie pod Wałbrzychem. Spójrzcie, jak ogromny potencjał fotograficzny tkwi w takich miejscach – drewniane belki stropowe, stare krzesła i ozdobna ceramika na ścianie – podobne akcenty można odnaleźć w wielu domach rodzinnych (szczególnie tych na wsi, wielopokoleniowych). Może dzięki tym kadrom spojrzycie na babciny domek jeszcze bardziej przychylnym okiem? ;)

Ceramika bolesławiecka to prawdziwa perełka polskiego rzemiosła i przedsiębiorczości. Popularna przed laty, zapomniana na jakiś czas, obecnie cieszy się znów ogromnym zainteresowaniem. Nie wiem, czy wiecie, ale pokochali ją mieszkańcy o wiele odleglejszych krain niż okolice Wałbrzycha. Talerzyki i miseczki z Bolesławca trafiają do wielu japońskich i koreańskich domów.

Poniżej jeden z moich ulubionych kadrów – wygląda tak naturalnie i ciepło. :)

Ta sesja może uzmysławiać dość istotną kwestię – jeśli planuje się przyjęcie lub choćby samą sesję zdjęciową w określonej stylistyce, to warto zadbać o każdy detal oraz… o własny strój i stylizację! Te zdjęcia nie byłyby tak magiczne, gdyby nie fryzury, mucha, makijaż i świetne kreacje, które w rustykalnych wnętrzach wypadły tak naturalnie. 

Stare drewno ma w sobie coś niesamowitego – jakby cała historia zapisała się na jego powierzchni.

W tych kadrach uwagę zwraca dbałość o detale – wszystko tu do siebie pasuje i to pomimo faktu, że większość elementów pochodzi z przeróżnych źródeł!


Czarujące wnętrza Domu Tkacza wprost emanują rustykalnym ciepłem. Wszystkie detale współgrają ze sobą i z osobowościami fotografowanych osób. Przedsięwzięcie MOUNTAIN & RUSTIC LOVE AFFAIR to był doskonały pomysł, który został równie świetnie zrealizowany. W kolejnym wpisie pokażę Wam pozostałe kadry z sesji, która również była elementem tego projektu. Całość jest, oczywiście, utrzymana w stylistyce sielskiej i boho. Ta magiczna oprawa wizualna to jedna z ciekawszych propozycji, jakie możecie zaadaptować na własne potrzeby. Przyznajcie się – czujecie się zainspirowani? :)

Firmy zaangażowane w projekt Mountain & Rustic Love Affair:

Wnętrze Domu Tkacza

Miejsce: Dom Tkacza; Rościszów, Wałbrzych, Polska

Koncepcja, Projekt i Stylizacja: KOWALSKA Decor Styling & Event Planning
Fotografia: Ewa Lena Brzozowska Photography
Kwiaty i Dekoracje: Paper Flower Art

Elementy dekoracji stołu: Home&You (niebieskie kieliszki); Ceramika Bolesławiec (miseczki); DUKA (bawłniane serwetki)
Pierniczki (upominek dla gościa): Piernikarnia Śląska
Zaproszenia: Metier – Galeria Rękodzieła – Zaproszenia ślubne

Stylizacja włosów: Paulina Mencnarowska Chwała, Chmiest Academy of Hair Design
Wizaż: Kasia Wrona the stylist and make up artist
Suknia Ślubne: Karolina Twardowska Atelier (model GAIA)

Stylizacja Pana Młodego: DIUK Ubieramy mężczyzn multibrand shop (marynarka), ZARA (spodnie oraz buty), CHATLON (koszula)
Akcesoria Panny Młodej: Łucja Zając Atelier (komplet: rustykalne kokówki oraz kolczyki)

oraz kolczyki)
Akcesoria Pana Młodego: Plantwear (zegarek seria Urban Wenge), Giacomo Conti (muszka), Zaczyk Wood Rings (spinki do mankietów)

Obrączki: Zaczyk Wood Rings

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Maria

  Świetna sesja, uwielbiam taki klimat, naprawdę świetnie jest!

  8 luty, 2018 o 08:28
 • Odpowiedz Decor Styling & Event Planning

  Dziękujemy za piękny komentarz projektu

  1 czerwiec, 2017 o 09:02
 • Zostaw odpowiedź