Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

DecoInspiracje – motywy wojskowe w upominkach dla gości

AHOJ!

Postanowiłam, że nie będzie dziś o standardowym weselu i dodatkach, bo teraz każdy z nas dąży do tego by się wyróżnić i o to właśnie chodzi! Uwielbiam kiedy elementy weselne są całkowicie spersonalizowane! A jeśli do tego Wasz partner jest wojskowym… musicie po prostu MUSICIE wykorzystać to na Waszą stronę – nie ma nic bardziej romantycznego niż ślub z facetem w mundurze (hmm chyba jestem wiarygodna, bo sama taki brałam!)

2

Czytając fora ślubne widzę, że poszukujecie ciekawych pomysłów z tej dziedziny, stąd dziś zajmiemy się upominkami dla gości. Mimo, że Internet wydaje się nieskończonym źródłem wiedzy, to jednak czasem naprawdę ciężko znaleźć coś ciekawego… Spójrzcie na moją tablicę z inspiracjami ;)

motyw wojskowy wesele

Przykładowe pomysły to:

Nieśmiertelniki, czyli żołnierskie identyfikatory. Warto zrobić taki każdemu z gości – z pewnością zostaną one pamiątką na długo

Sztuczne ognie z motywem wojskowym – ważna jest ich militarna oprawa, o którą warto zadbać

Samolociki lub inne figurki – w zależności od tego w jakich wojskach służy Twój przyszły mąż

A teraz coś co przygotowałam na moje własne militarne wesele! Każdy z naszych gości otrzymał podstawkę z nabojem i naszymi inicjałami. Oczywiście wszystko od A do Z robiliśmy sami, ale nasze starania nie poszły na marne, bo goście bardzo doceniali naszą pomysłowość ;) Ślubne DIY ma niesamowitą moc.

motyw wojskowy wesele motyw wojskowy wesele motyw wojskowy wesele

I jak Wam się podoba?

A teraz: ODMASZEROWAĆ!


Pozdrawiam!

Natalia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź