Obserwuj:
ZRÓB TO SAM

DecoInspiracje – banery ślubne

Dodatków ślubnych moc! Doprawdy można w nich wybierać jak w parach obuwia. Dziś postanowiłam napisać o banerach ślubnych. Banery to nic innego jak małe lub większe girlandy z różnymi napisami. Są ciekawym akcentem i można wykorzystać je nie tylko na przyjęciu weselnym, ale także po nim, na przykład na sesji plenerowej czy też na innych imprezach. Według mnie banery najlepiej wykonuje się na zamówienie, bo każde wesele jest inne, i każdy z nich może być spersonalizowany nie tylko pod względem napisów ale też kolorystyki czy stylu. Jakie więc mogą być i jakie Deconatka miała okazję przygotowywać?

banery ślubne


Baner 1.

„Mąż i Żona” – ten nasz jest typowo Eko, można go użyć na wesele rustykalne czy folkowe, odbywające się na przykład w stodole :)

Baner 2.

Z inicjałami lub imionami – wykonany został jako dekoracja walizki, ułożonej w stylizowanych przez nas kącikach. Tworzą spójną całość i są ładnym akcentem przyjęcia.


Baner z nazwą kącika – na przykład „Słodki bufet” czy „Księga gości”. Takie girlandy będą informowały gości co się znajduje w danym miejscu a przy okazji dodadzą im uroku :)

stylizacja ślubna vintagebaner słodki bufet

Baner z innymi napisami – „Kocham” to baner stworzony specjalnie do sesji plenerowych. Z pewnością warto w taki zainwestować jako gadżet do wspólnych zdjęć.

 banery ślubne

A na koniec dodam jeszcze… Drogie czytelniczki Sweet Wedding – zapraszam do tego byście stylizowały Wasze wesela. Detale tworzą cały ich klimat i wyjątkową atmosferę. Wierzcie mi – warto w nie inwestować, choćby po to żeby później na zdjęciach wspominać jak pięknie to zorganizowałyście i jak się wszystkim podobało! 

Serdeczności,

DECONATKA

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź