Obserwuj:
BLOG, PAN MŁODY

Jak pomóc narzeczonej – czym może zająć się przyszły Pan Młody?

Jeśli wraz z narzeczoną jesteście na etapie planowania ślubu to pewnie zdążyliście się zorientować, że większość decyzji o tym jak będzie wyglądał wasz WIELKI DZIEŃ dzieje się poza wami. Sweet Wedding troszcząc się o przyszłych mężów postanowił zająć się tym problemem. Czym zatem może zająć się mężczyzna przed ślubem?

Umówmy się, że jakoś właśnie tak stworzyła nas natura, że to kobiety bardziej pasjonują się dobieraniem kolorów i dodatków ślubnych etc. To panie w większości mają też ”wizję” tego jak będzie wyglądał dzień ślubu, ale przecież nie każdy z przyszłych panów młodych zamierza być figurantem, który jedynie zjawia się w dniu ślubu na gotowe.

Korespondencja z usługodawcami ślubnymi

W przypadku poszukiwania orkiestry, DJ-a na wesele czy fotografa ślubnego możecie zastosować podział ról. Narzeczona może wyselekcjonować listę kilku najlepszych ofert a narzeczony może podjąć się dzwonienia lub wysyłania wiadomości mail do wybranych firm i podpisywaniem umów. Gwarantujemy, że narzeczone będą wam niezmiernie wdzięczne za taką pomoc ”techniczną”.

Wybór tortu ślubnego

Na pierwszy rzut oka to zadanie jest bardzo proste, ale uwierzcie nam. Widzieliśmy jak wygląda degustacja tortów weselnych i miny przyszłych pań młodych, które musiały radzić sobie ze wszystkimi próbkami samodzielnie. Te, które przyszły z narzeczonymi miały o niebo łatwiej. Poza tym większość z pań jest na diecie przed ślubem, więc pomoc w postaci pochłaniania większej ilości tortu będzie dla nich wybawieniem. Istnieje również coś takiego jak ”męska decyzja”. Podobnie należy postąpić w przypadku tortu ślubnego :)

Strój pana młodego

Na koniec rzecz absolutnie konieczna. W przypadku stroju warto skonsultować się z narzeczoną ponieważ dobrze by wasze stroje ze sobą nie kontrastowały. Pan młody z inicjatywą może jednak w tym punkcie wykazać się fantazją. Zaczynając od garnituru, poprzez muchę/krawat, buty a kończąc na detalach takich jak spinki do mankietów czy skarpetki z myszką miki.  :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź