Obserwuj:
INSPIRACJE

Pies i inne zwierzęta na weselu

wesele stadnina

Zastanawiałyście się kiedyś by zabrać swoje zwierzę na wesele? To jest Wasz dzień, więc jeśli macie czworonożnego przyjaciela, zabierzcie go na swoje wesele. Właściciele psów, lub innych domowych zwierząt, często nie wiedzą co zrobić ze swoimi futrzakami na czas wesela, a taki dodatkowy gość nie powinien sprawić dużego problemu. W każdym razie: pies na weselu to nie żaden skandal.

Coraz więcej hoteli i innych miejsc, gdzie odbywają się wesela w Polsce pozwala na nocleg z czworonogiem. Ponadto coraz więcej par młodych decyduje się na plenerowe wesele. Jest to świetna okazja by włączyć w świętowanie swoich ulubieńców. Nie jesteśmy fanami przebierania zwierząt, ale na tę szczególną okazję wyjściowe stroje obowiązują przecież wszystkich gości.

pies na weselu

floridianweddings.com

Poniższy kolaż zdjęć zachwycił nas nie tylko ze względu na obecność słodkich czworonogów, ale również ze względu na cudną suknię ślubną Panny Młodej i dużą wiązankę z róż. Krótkie suknie ślubne są piękne i praktyczne, a klasyczne róże jako bukiet ślubny zawsze wyglądają dobrze. Jeśli szukacie sukni w innym klimacie koniecznie zobaczcie tu.

sesja z psem

nirvanaphotostudio.com

Skandal na weselu: Pies zjadł tort…

Wiele psów to niezłe łasuchy. Trzeba jednak uważać, by ktoś nie „uszczęśliwił” ich na siłę w trakcie przyjęcia weselnego.

co zrobić z psem na weselu

ZoomTheory.com

Na pewno niektóre z Was mają też inne zwierzęta domowe, nie tylko psy i koty, które też chcielibyście uwiecznić na pięknych zdjęciach ślubnych. Jeśli nie uda się Wam zabrać zwierzaka na wesele, pomyślcie nad sesją ślubną ze swoim futrzakiem. Poniżej puchaty królik z Panną Młodą na sesji, SWEET! Wasz ulubieniec nie musi się bawić na parkiecie, ale na pewno przyda rangi ceremonii ślubnej. Goście na długo zapamiętają taką uroczystość i opowiedzą o niej wszystkim znajomym.

zwierzęta na sesji sesja ślubna ze zwierzętami

JenniferSullivan.com 

wesele stadnina

projectwedding.com

sesja ślubna z koniem

Jacilyn M

Ostatnio popularne staje się zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego w stadninie koni. Jest to możliwe, ponieważ wiele z tych miejsc pomyślało już o dostosowaniu się do potrzeb Pań Młodych uwielbiających naturę. Jest to też świetna okazja do zrobienia przepięknych zdjęć plenerowych w trakcie trwania wesela. Sesja w dniu ślubu ma przewagę nad tą w innym dniu, widać ją w emocjach Pary Młodej na zdjęciach. Pomyślcie więc też nad takim rozwiązaniem.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz Kwaśniewska

  to chyba jakaś pomyłka..w życiu na weselu nie chcę widzieć, żadnego zwierzaka! To byłby mega skandal

  30 maja, 2013 o 19:49
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   To żadna pomyłka,na niejednym weselu widziałam już czworonogi :)

   6 czerwca, 2013 o 16:02
 • Odpowiedz {Czworonożny przyjaciel – czyli zabieramy zwierzęta na wesele Część 2} | Sweet Wedding

  […] już o zwierzętach na weselu (znajdziecie go tutaj). Jest to tak przyjemny temat, że postanowiliśmy go kontynuować. Zwierzęta to często […]

  18 czerwca, 2012 o 18:41
 • Zostaw odpowiedź