Obserwuj:
PANNA MŁODA

Czas pomyśleć o wymarzonej sukni ślubnej

Może właśnie teraz planujesz wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne. Wybrałaś już salę, zaprosiłaś gości, opłaciłaś wymarzonego fotografa i sprawdzonego muzyka, jednak nadal zastanawiasz się nad wyborem sukni ślubnej. To jest właśnie ten czas. Czas, w którym powinnaś pomyśleć o sobie i swoich marzeniach. Zamknij na moment oczy i pomyśl – czy nigdy nie marzyłaś o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwa Księżniczka? Jeśli na zadane przeze mnie pytanie odpowiedziałaś tak – podpowiem Ci, co teraz powinnaś zrobić. Ślub już niedługo. To ma być Twój dzień, w którym powinnaś wyglądać wyjątkowo, jak z bajki. A przecież wybór sukni jest zawsze bardzo trudny. Jak wiadomo, my kobiety jesteśmy z natury bardzo wybredne. W końcu nie może to być pierwsza lepsza sukienka z wystawy. To musi być „właśnie ta”, „nasza” i „jedyna w swoim rodzaju”.

jaką suknię ślubną wybrać poradnik

Zanim rozpoczniesz podróż po salonach sukien ślubnych, usiądź na chwilę w fotelu i zastanów się – jak powinna według Ciebie wyglądać idealna Panna Młoda? Pomyśl, czy miałaby na sobie długą suknię z trenem, czy może wręcz przeciwnie – krótką i dopasowaną. Czy sukienka w Twojej wyobraźni była bogato zdobiona, a może bardzo skromna i delikatna? Biała, w kolorze ecrue, czy może zupełnie coś ekstrawaganckiego? Obejrzyj w Internecie kilka różnych modeli. Może uda Ci się stworzyć w głowie swój idealnie wyglądający wzór?

jaką suknię ślubną wybrać poradnik (2)

 Dzięki takiemu wcześniejszemu rozeznaniu dużo łatwiej będzie Ci przymierzać kolejne modele polecane przez ekspedientki w salonie sukien ślubnych. Pomożesz im w ten sposób zrozumieć i zwizualizować Twoje oczekiwania. Pamiętaj jednak, żeby nie do końca przyzwyczajać się do stworzonej przez siebie wizji idealnie wyglądającej sukni ślubnej. Musi ona przede wszystkim doskonale eksponować walory Twojego wyglądu oraz ewentualnie dyskretnie ukryć wszystkie niedoskonałości. Ważne jest również to, żebyś  to Ty czuła się w niej swobodnie i pięknie. Czasem okazuje się, że suknia o jakiej zawsze marzyłaś w ogóle nie pasuje do Twojej figury, zastanów się wtedy nad wyborem takiej, w której będziesz swobodna i naturalna – taką też zapamiętają Cię zaproszeni goście.

jaką suknię ślubną wybrać poradnik (3) jaką suknię ślubną wybrać poradnik (4)

Zdjęcia: Foter

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź