Obserwuj:
BLOG

Coś dla przyszłych Panien Młodych ze Śląska – ceny sukien ślubnych na Śląsku

Suknia ślubna stanowi dla przyszłych panien młodych niewątpliwie jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy element przygotowań do ślubu. Niektóre kobiety decydują się na zaprojektowanie własnej sukienki i uszycie jej na miarę, większość jednak wybiera te gotowe dostępne w salonie. Wzięliśmy dziś pod lupę ceny obowiązujące w salonach sukien ślubnych w Katowicach, Jaworznie oraz w Tychach. Jeśli chodzi o ceny i wybór sukni – jak uważacie w jakim mieście warto kupować?

suknie ślubne salony na śląsku Zdjęcie: www.lucarossato.com

Katowice to oczywiście największe miasto na Śląsku. To nie tylko stolica województwa, ale także miejsce, w którym znaleźć można najwięcej salonów ślubnych w regionie :) Znajdziecie tu suknie zarówno kreowane przez polskich projektantów, które od wielu lat pozostają bez większych zmian jakościowych i wizualnych, jak i suknie ślubne zagranicznych projektantów, których ceny należą do najwyższych w województwie, a których projekty nierzadko stanowią inspirację dla rodzimych kreatorów. Jeśli chcesz kupić suknię ślubną opartą na zagranicznych projektach i najnowszych światowych trendach mody ślubnej, ale w połączeniu z polską ceną, to musisz liczyć się w wydatkiem 1500-1700 zł nawet z dodatkami, co stosunkowo nie jest dużą sumą. Jeśli cena nie stanowi przeszkody, za suknię od znanego projektanta zapłaci się już ok. 5-6 tysięcy a nawet więcej.

Większość sukien ślubnych polskich projektantów to te same modele, które znaleźć można w mniejszych miastach takich jak Jaworzno czy Tychy. Suknie te kupowane są często od tych samych producentów, jednak ich wysoka cena wywołana jest przede wszystkim lokalizacją. Z pewnością znaleźć tu można interesujące suknie, jednak jeśli przy wyborze chcemy kierować się przede wszystkim swoim gustem i wygodą, a nie przejmować się ceną, stolica Śląska nie jest pierwszym miejscem, w którym suknię ślubną powinnyśmy kupować.

mode walus salon zdjecie

W Tychach i Jaworznie, miastach zlokalizowanych nieopodal Katowic, również można znaleźć interesujące modele. W opozycji do dużych, znanych i markowych salonów, których nie brakuje w stolicy województwa śląskiego, Tychy i Jaworzno oferują mniejsze saloniki, w których można znaleźć naprawdę unikalne perełki. Takie suknie, czasem w stylu vintage, nie są stosunkowo drogie i kosztują czasem mniej niż tysiąc złotych. Trzeba jednak w tej sytuacji liczyć się z faktem, iż mogą pochodzić z tzw. „drugiej ręki”.

salon sukni ślubnych na śląskuZdjęcie: Chris Photography(王權)

Nietypowe suknie ślubne oferuje salon MODE Walus mający swoją lokalizację zarówno w Katowicach, jak i Tychach oraz Jaworznie. Ten salon sukni ślubnych gwarantuje swoim klientkom autorskie modele sukien ślubnych, projekty wykonywane na życzenie i zamówienia specjalne a dodatkowo najlepszej jakości tkaniny oraz atrakcyjne ceny i duże doświadczenie. Personel salonu stawia na oryginalne projekty, które będą idealnie pasować do każdej klientki. Między innymi dlatego zachęcają przyszłe Panny Młode do brania czynnego udziału w procesie tworzenia sukni; decydowania o jej kształcie podczas projektowania, tworzenia, a także w fazie poprawek. Tylko dzięki ścisłej współpracy oraz sugestiom prosto od klientek są w stanie stworzyć baśniowe suknie ślubne o jakich zawsze marzyły.

Udostępnij:
Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź