Obserwuj:
TRENDY ŚLUBNE

CONCEPT WEDDINGS WROCŁAW • alternatywne targi ślubne już 6 listopada!

W niedzielę, 6 listopada 2016r., rusza druga edycja Targów Ślubnych Concept Weddings. Po sukcesie I edycji, która odbyła się w kwietniu i w związku z dynamicznym rozwojem branży ślubnej, postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować wydarzenie, które pozwoli zebrać w jednym miejscu firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie, o nadzwyczajnym i niebywałym wyczuciu estetycznym.

logo

Co to jest Concept Weddings?

To pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm z całej Polski. Concept Weddings stało się obowiązkowym miejscem dla każdego, kto podąża za nowymi trendami branży ślubnej. Dzięki współpracy z CRZ Krzywy Komin dajemy naszym wystawcom industrialną i kreatywną przestrzeń, a odwiedzającym zapewnimy wiele atrakcji. Zadbaliśmy również o przestrzeń gastronomiczną z Foodtruckami.

oficjalny_plakat_ii_edycji_concept-weddings_2

Wstęp wolny!

Gdzie i kiedy?

GODZINY: 11-18

6 listopada 2016r. Godz. 11-18 W CRZ Krzywy Komin
ul. S. Dubois 33-35a,
50-207 Wrocław

oficjalny_plakat_ii_edycji_concept-weddings_1

Dlaczego alternatywne?

Bo wyjątkowe, inne, przeciwstawiające się temu co tradycyjne i powszechnie uznane.

Concept Weddings to pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas Targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu, jednakże tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie.


 Link do CONCEPT WEDDINGS

 Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź