Obserwuj:
BLOG, PANNA MŁODA

Cathy Telle – zachwycające suknie ślubne z Kijowa


Dziś jest kolejny dzień z serii „wychwalam Internet pod niebiosa”. Czasem mam wrażenie, że wszystko „już było”, że „nic mnie nie zaskoczy”… a jednak codziennie znajduję w gąszczu inspiracji coś nowego i nietypowego (za to kocham branżę ślubną!).

blush pudrowy róż suknia ślubna

Nietypowe to dobre słowo opisujące dzisiejszą publikację – takie właśnie są suknie ślubne projektu Cathy Telle, które chciałabym Wam dziś zaprezentować. Jeśli lubicie powłóczyste, lejące i luźne sukienki – być może znajdziecie dziś model, o którym marzyłyście. Wszystkie prezentowane projekty można znaleźć w sklepie internetowym Cathy Telle, a na dodatek wysyłają je na cały świat, także być może od wyśnionej sukni dzieli Was tylko kilka kliknięć.

lejacesukniaslubne

Nie są to klasyczne białe suknie ślubne, to raczej artystyczna zabawa ze ślubną konwencją. Dla kogo zostały zaprojektowane i uszyte? Według mnie dla romantycznych przyszłych Panien Młodych i dla wielkich marzycielek, które chciałyby poczuć się w dniu ślubu jak postacie z najpiękniejszej baśni. Takie skojarzenie mam za sprawą zwiewnych materiałów oraz kolorów – blush, nude a nawet baby blue…

nietypowa suknia slubna

Prezentowane dziś projekty Cathy Telle to sukienki bez typowych sztywnych gorsetów czy pasów podtrzymujących, zastępują je urocze koronkowe i miękkie góry. Zachwycają zdobieniami – w tych minimalistycznych projektach grają główne skrzypce. Na pewno spodobają się przyszłym Pannom Młodym szukającym odważniejszej i ciekawej stylizacji na swój ślub, która jednak wciąż będzie spokojna i stonowana. Szokować i zachwycać można przecież też według zasady mniej znaczy więcej!

biała różowa i czerwona suknia ślubna biało różowa suknia ślubnajak mgiełka suknia ślubna

Przypominają mgłę, kojarzą się z latem, bawią kolorem.

suknie ślubna cathy tellełezka na plecach suknia ślubnakoronkowa góra z długim rękawem suknia slubnasuknia z koronkową górąromantyczna suknia ślubna  suknie powłóczyste cathytellesukniepudrowy róż suknia ślubna

Suknie Cathy Telly znajdziecie na Etsy [tutaj] oraz na stronie internetowej cathytelle.com. W asortymencie mają też dużo sukni wieczorowych, szyją również suknie na specjalne zamówienia. Każdy model dostępny w sklepie można też zmieniać i personalizować, aczkolwiek jak wspominają na swojej stronie wiąże się to z dodatkowymi kosztami.


Pozdrawiam!

Kasia 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz slubnerabaty

    Niezwykłe! Kochamy suknie ślubne w niekonwencjonalnych kolorach.

    8 marca, 2015 o 14:29
  • Zostaw odpowiedź