Obserwuj:
BLOG

Cake Toppers – w sam raz na tort weselny

Cake Toppers czyli ozdoby na tort (a w zasadzie na wszelkiego rodzaju ciasta, ciastka i muffinki) to stosunkowo coś nowego na naszym polskim rynku. Ozdoby tego rodzaju są od dawna bardzo popularne na zachodzie, a u nas zyskują coraz większe uznanie również wśród wielu Par Młodych. Mogą być świetnym dodatkiem i ozdobą tortu ale również możecie wykorzystać je na wiele innych sposobów  np. jako numery stołów. Ogranicza Was wyłącznie pomysłowość i kreatywność. A z tą jak wiemy nasi czytelnicy nie mają problemów, dlatego jesteśmy pewni, że można wykorzystać je jeszcze w innej formie :)

cak-toppers-lovekolorowe-ozdoby-na-tort

Hello! Prints może pochwalić się największą ofertą na tego typu ozdoby na tort w Polsce, a kolekcja dostępnych ozdób stale się powiększa i praktycznie co tydzień możecie znaleźć nowe kształty i napisy. Zapraszamy do przejrzenia i śledzenia ich oferty i życzymy wielu ciekawych pomysłów na wykorzystanie „toperków.”

cake-toppers-toperki-serca-czerwone-01cake-toppers-toperki-xo-02cake-toppers-toperki-serduszka-zolte-01  cake-toppers-toperki-xo-01  cake-toppers-toperki-serduszka-czerwone-01  cake-toppers-toperki-numery-01  Cake-Toppers-blyszczace-dodatki-na-tort

zdjęcia i wykonanie: Hello! Prints – Unique Stationery & Paper Goods

HelloPrints

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź