Obserwuj:
TRENDY ŚLUBNE

Brokat i cekiny na ślubie? Trendy 2014 według Event by Ev

trendy ślubne 2014 event by ev

Mamy dziś przyjemność przedstawić Wam naszą zaprzyjaźnioną konsultantkę ślubną Panią Iwonę Przybojewską z Event by Ev, która zgodziła się współpracować z blogiem ślubnym Sweet Wedding. Specjalnie dla naszych czytelników Pani Iwona będzie prezentować nadchodzące trendy ślubne na rok 2014! Mamy nadzieję, że te artykuły zainspirują was do poszukiwania jeszcze bardziej oryginalnych rozwiązań, zarówno w kwestiach dekoracji weselnych, tematów przewodnich dnia ślubu jak i samego stroju ślubnego. Na dobry początek brokat i cekiny. Zapraszamy do lektury.

brokatowe inspiracje ślubne

Czytając tytuł posta niektóre osoby mogą podchodzić sceptycznie do stylizacji z użyciem błyszczących dodatków. Kilka osób odpowiedziało, że kojarzy się z kiczem i przepychem. Ale czy zawsze? Użyty w przemyślany sposób w wybranych dodatkach może wyglądać naprawdę zjawiskowo !

Przygotowując stylizację ślubną jeśli zdecydujemy się na błyszczącą suknię ślubną bukiet  powinien być już stonowany. Jeśli sukienka jest prosta i minimalistycznie zdobiona możecie mieć brokatowe buty, paznokcie i bukiet ślubny.

Ta sama zasada dotyczy dekoracji stołu,  jeśli zdecydujemy się na użycie zjawiskowych bieżników/obrusów wysadzanych cekinami, dodatki takie jak winietki, menu, numerki na stole zastosujcie matowe.

Kolejną przydatną uwagą może być to, aby brokatowo- cekinowe dodatki zastosować w jasnych kolorach: idealny będzie róż, cream, srebro, złoto, mięta – efekt będzie na pewno elegancki.

Poniżej kilka inspiracji ślubnych z użyciem tego błyszczącego trendu !

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź