Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Weselne przypadki – jak uniknąć wpadki?

  Planujesz ślub, a nie wiesz, od czego zacząć, na co zwrócić uwagę? W takiej sytuacji najlepiej uczyć się na błędach! Przedstawiamy najczęstsze ślubne wpadki, których należy unikać jak ognia. Idealne śluby istnieją ale tylko w bajkach… te realne zazwyczaj obfitują w niespodzianki. Jak się przed nimi uchronić?

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wesele w Zamku Topacz

  Każdy ślub to historia jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i klimatyczna, ale są takie zdjęcia, które jeszcze silniej przykuwają uwagę, a ich przeglądanie jest prawdziwą przyjemnością nie tylko dla bliskich i znajomych osób, ale też dla tych całkowicie postronnych. Właśnie taka jest poniższa realizacja zdjęciowa z wesela na Zamku Topacz. No to patrzcie. ;)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Międzynarodowo w Krakowie

  Międzynarodowe wesela mają w sobie coś wyjątkowego. To połączenie kultur, tradycji i obyczajów oraz okazja do refleksji na temat tego, że miłość można znaleźć nawet na drugim końcu świata. Tak było w przypadku Karoliny i Arniego. Choć Pan Młody jest Argentyńczykiem mieszkającym na Alasce, ślub i przyjęcie weselne odbyły się w Krakowie. Rodzina Pana Młodego przemierzyła szmat drogi, by w tym dniu towarzyszyć mu i jego wybrance. Zobaczmy, jak wyglądało polsko-argentyńskie wesele w stylu glamour. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja po ślubie

  Sesja Pauliny i Darka jest jak podróż w nieznane. Pełno w niej tajemniczych zakątków, zieleni i ciekawych ujęć. To realizacja, która przykuwa uwagę i która nie może nie spodobać się miłośnikom sesji w plenerze, które mają charakter nostalgiczny i lekko tajemniczy. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja narzeczeńska na odludziu

  Sesje narzeczeńskie, na ogół, są bardzo romantyczne i pełne ciepła, ale poniższa realizacja to coś więcej niż kilka gestów, czułość i patrzenie w oczy. To cudowne miejsce, które stanowi idealne tło dla uczuciowej galerii Kingi i Michała. To także kadry pełne magicznych ujęć, przyrody, zieleni i pięknego światła. Zdjęcia powstały w Przyborowie 11, miejscu niezwykle tajemniczym i sielskim. Marzeniem Kingi i Michała była sesja z daleka od cywilizacji i trzeba przyznać, że znakomicie udało się zrealizować to założenie.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wesele w Szklanej Stodole

  Niektóre reportaże ślubne są prawdziwą skarbnicą inspiracji. Choć każda sesja i realizacja fotograficzna o tematyce ślubnej jest wyjątkowa i opowiada o innej miłosnej historii, to zdjęcia takie jak te poniżej ogląda się z ogromną przyjemnością. Zapraszam do odwiedzin w Szklanej Stodole i do podglądania pięknych, młodych i zakochanych w sobie bohaterów tego wyjątkowego wydarzenia.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja w starej szklarni

  slub-para-mloda-w-szklarni-zdjecie

  Stara szklarnia nie jest pierwszym miejscem, o którym większość osób pomyśli, jak o idealnej lokalizacji na sesję ślubną. Jednak, jak się okazuje, to wcale niezły pomysł! Właśnie w tak oryginalnej scenerii odbyła się sesja ślubna Justyny i Kamila. W tle bujna roślinność, a na pierwszym planie piękna kreacja Justyny oraz uczucia, które łączą tę parę.

  Czytaj dalej

  Udostępnij: