Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Słowiańskie Święto Miłości

  Dlaczego kocham tę sesję z wiankami? Zamknij na moment oczy… Wyobraź sobie lazurowe niebo i letnie słońce, które już od rana obsypuje wszystko dookoła swymi złocistymi okruchami blasku. Pachnąca polnymi kwiatami i ziołami łąka… Delikatny powiew wiatru otulający twarz, szum drzew i śpiew ptaków… A w samym środku tego raju cztery wspaniałe bohaterki: Basia i jej przyjaciółki Kasia, Beata i Karolina. Dziękuję w tym miejscu Dani i Rafałowi, którzy nie tylko pięknie sfotografowali te chwile ale także ciekawie o nich opowiedzieli. Przeczytaj sama!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wesele słoików w 100% stodole :)

  Jeśli myślicie, że bycie mieszkańcami stolicy wyklucza dzikie pląsy w autentycznej stodole i wylegiwanie się w ślubnych strojach na snopkach siana, to jesteście w błędzie. Właśnie tak wyglądało klimatyczne przyjęcie Martyny i Pawła, którzy sami siebie określają mianem „warszawskich słoików”. Zobaczmy, jak bawią się słoiki! ;)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  W ciepłą letnią noc…

  Estetyka retro, rustykalna i vintage to trendy, które wspaniale się uzupełniają, przenikają i wzbudzają nieprzemijający zachwyt. Jeśli marzy Wam się wesele w którymś z tych trendów albo chcecie stworzyć własną mieszaninę stylów, to zobaczcie, jak świetny efekt można uzyskać. Miejscem akcji jest Osada Młyńska, a za efektowne kadry odpowiada Paweł Kotas . Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wiosna w stodole

  Planowanie, koordynacja, piękna sceneria i olśniewająca modelka. Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na swoje przyjęcie być może spodoba Wam się urocza Owczarnia WG. To jedyna w swoim rodzaju taka stodoła. Idealne miejsce na wymarzony stylowy ślub. A do tego zapach świeżych kwiatów (aż bije ze zdjęć :P), aromatyczne i piękne słodkości oraz ciekawe dodatki. Dziś królują ciepłe, wiosenne kolory i radość – tych elementów nie powinno zabraknąć wiosną! Dodaj do tego mnóstwo drewna i fajne oświetlenie. Oto przepis na tę stylizowaną sesję. Sama zobacz!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Kolorowy dzień ślubu

  Kolorowo i stylowo – tak można by było podsumować ten ślub i wesele, którą zobaczycie po kliknięciu „Czytaj dalej”. W tej historii najdziecie barwne wstążki, kwiaty, szczere emocje, uśmiechy i majestatyczne oczy kota. Zaintrygowani? To zapraszam do oglądania!

  Czytaj dalej

  Udostępnij: