Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Zaproszenia ślubne – trochę historii & modne pomysły

  Dzień zaręczyn, romantyczne chwile, przyspieszone bicie serc… przychodzi wreszcie ten moment, kiedy do naszego życia wkracza pragmatyzm i musimy zacząć organizować ślub i wesele. Nie jest to wcale proste, szczególnie, jeśli wszystkie kwestie organizacyjne są na naszej głowie. Dlaczego tak mówię? Aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, trzeba stworzyć plan zawierający każdy szczegół. Od zarezerwowania sali po wybór ozdobnych zaproszeń. No właśnie zaproszenia… co powinniśmy o nich wiedzieć?

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sensualna sesja

  Są takie sesje zdjęciowe, w których nie zwraca się wielkiej uwagi na tło, plener i otoczenie, choćby były nie wiem, jak piękne, bo całą atencję skupiają na sobie jej uczestnicy, ich gesty, mowa ciała i emocje. Gosia i Artur są właśnie takimi osobami – pełnymi ciepła i wzajemnego zainteresowania i bardzo miło ogląda się ich galerię plenerową. Popatrzcie z resztą sami!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sweet Pomysł: Sesja Rocznicowa

  Sesje rodzinne i rocznicowe to jeden z najfajniejszych prezentów, jakie można sobie sprawić. Już sama organizacja sesji, wybór miejsca, strojów i akcesoriów dostarczają mnóstwo radości. Równie wielką atrakcją jest dzień zdjęciowy, pozowanie i związane z tym przygody, a efektem jest coś jeszcze cenniejszego – cudowne wspomnienia i fotografie, do których można będzie powracać po latach.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Jak znaleźć swój własny, weselny styl?

  Jeśli właśnie planujesz ślub to zapewne Wszędzie widzisz pełno inspiracji ślubnych, poradników i zdjęć pięknych dekoracji. Organizacja wesela dzisiaj, to nie tylko ustalenie menu, zatrudnienie fotografa i florystki. To swoista rewia mody. Na amerykańskim Pintereście aż roi się od pałacowych stylizacji, aż po te najbardziej rustykalne, wszystkie dokładnie przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Polska branża ślubna również zmierza w tym kierunku. Tylko jestem prawie pewna, że masz taki mały dylemat – co wybrać i jak się w tym nie zgubić? Dziś z pomocą w tym temacie przychodzą Alicja i Sonia ze Slodkave. Co zrobią? Pomogą Ci znaleźć odpowiedź na pytanie z tematu. A więc – jak znaleźć swój własny weselny klimat?

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja na wydmach i klimatyczne wesele

  Gdy przyszła Panna Młoda z tak dużą estymą i zaangażowaniem podchodzi do kwestii dekoracji, detali i organizacji wesela, efekt po prostu musi być zachwycający, ale o tym przekonajcie się sami, oglądając cudowną, romantyczną i delikatną galerię zdjęciową ze ślubu, wesela i pleneru Oli i Patryka. Mnie urzekła też sesja tej pary w obiektywie Elwiry.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Prezent na ślub – kilka ciekawych pomysłów

  Minęły czasy, kiedy na prezent ślubny wręczało się zastawy stołowe, komplety pościeli czy sprzęty AGD. Takie rzeczy są dzisiaj łatwo dostępne, a młoda para często jest już w ich posiadaniu, przez co możemy mieć z problem z wybraniem odpowiedniego upominku. W tym artykule przeczytasz o kilku ciekawych propozycjach, które mam nadzieję mogą okazać się trafnym prezentem na ślub.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wybór sukni ślubnej dla Panny Młodej

  Dziś zadajmy sobie takie pytanie: czy wybór sukni ślubnej to najważniejszy element weselnych przygotowań dla Panny Młodej? Pewnie już sto razy czytałaś, że ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. W tym dniu każda Młoda Para pragnie, aby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. Organizacja ślubu wcale nie jest jednak łatwym zadaniem jako, że wymaga sporo czasu i dużych umiejętności organizacyjnych. Musimy odpowiednio wcześniej zarezerwować salę, wynająć auto, a co najważniejsze wybrać także wymarzoną suknię ślubną, w której powiemy sakramentalne „tak”. Jeśli właśnie stoisz przed wyborem wymarzonej ślubnej kreacji lub poszukujesz sprawdzonej metody, która ułatwi ci organizację ślubu, ten artykuł jest właśnie dla ciebie! Czytaj dalej

  Udostępnij: