Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Sukienki dla druhen • Sisterhood Dress

  Bardzo podobają mi się śluby, na których Panna Młoda ma przy sobie druhny. Wiem, że ten trend przyszedł do nas zza oceanu i wiem, że nie na każdym ślubie Panna Młoda ma taką potrzebę, ale ja po prostu to lubię i już. Na swoim ślubie niestety nie udało mi się zorganizować druhen, ale za to moja świadkowa całkiem przypadkiem powtórzyła motyw z mojej sukienki – dzięki temu miałyśmy dopasowane stroje choć nie było to planowane :) A teraz Ty spróbuj wyobrazić sobie swoją weselną świtę w sukienkach, które może nie są identyczne (każda z nas ma przecież inną figurę i lubi inne kroje ubrań), ale przynajmniej dopasowane do siebie kolorem lub stylem. Brzmi ciekawie? Jeśli tak to koniecznie czytaj dalej.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wiesz jak Roksana robi zdjęcia?

  Dziś mam dla Ciebie prześliczną sesję, którą sfotografowała Roksana. Roksana robi zdjęcia i to jakie ;) Jestem pewna, że na tych fotografiach oczaruje Cię romantyczne światło, prześliczna lawendowa suknia od Karoliny Tomczak oraz wyjątkowy bukiet od dziewczyn od kwiatów, czyli Babie Lato w akcji. Tę sesję trudno nazwać jest stylizowaną, a sama autorka zdjęć mówi o niej, że jest trochę alternatywna. Zapraszam więc dziś na piękną leśną opowieść. Będzie miłość, będzie czułość i będzie słońce, którego nigdy dość na sesjach…

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Kameralna uroczystość? Bardziej być nie może!

  Dzisiejszą publikację dedykuję wszystkim zmarźluchom! Ania i Mateusz postanowili w styczniu wybrać się (i pobrać się) na Hawaje. Bardzo lubią podróżować, cenią sobie ciszę i spokój, w związku z tym taki intymny ślub był dla nich idealny. Duet fotograficzny, który wykonał te piękne zdjęcia to były jedyne osoby, które towarzyszyły młodej parze w dniu ślubu. Dodatkowo mieli przyjemność zostać świadkami na tym ślubie. O kim mowa? Dziś zapraszam na wyjątkowe zdjęcia w wykonaniu Patrycji i Łukasza. Ceremonia odbyła się o wschodzie słońca około 7 rano na wyspie Oahu…

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja narzeczeńska z architekturą w tle! (niemożliwe, nie na łące?!)

  Dzisiejsza sesja jest trochę nietypowa, bo najczęściej pokazuję tutaj sesje w naturze. Łąki, lasy i góry są bardzo malownicze – uwielbiam zdjęcia w takich miejscach. Ta publikacja jest jednak zupełnie inna właśnie ze względu na jej tło. Agnieszka i Kamil na swojej narzeczeńskiej drodze spotkali wspaniałych fotografów, Ewelinę i Przemka, którzy stworzyli dla nich takie niesamowite kadry. Z przyjemnością dzielę się więc dzisiaj z Tobą tą miejską historią i zapraszamy na solidną dawkę emocji, z doskonałą architekturą w tle.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Idealne miejsce na plenerowe wesele pod Warszawą!

  Jeśli szukasz ciekawego miejsca na plenerowe wesele pod Warszawą to nie przegap dzisiejszej publikacji. Ślub Magdy i Piotra odbył się w Zaciszu Anny Korcz w Pomiechówku pod Warszawą. Uroczystość zaplanowana została w lekkim i swobodnym stylu boho, który dobrze wpasował się w klimat tego wydarzenia. Ten wyjątkowy dla Magdy i Piotra dzień, w równie wyjątkowy sposób, sfotografował Michał Najberg działający pod marką Vasco Images.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Bez spiny! Wyluzuj się na weselu jak Ala i Kuba!

  Jak ja się cieszę kiedy mogę pokazać na blogu przyjęcia weselne, które odbywają się w takiej swobodnej atmosferze. Ala i Kuba na miejsce swoich zaślubin i na zabawę wybrali kameralny  XVIII-wieczny dworek szlachecki niedaleko Warszawy. To miejsce położone blisko stolicy (ok. 40 km) a zarazem w otoczeniu pięknej przyrody. Powiedziałabym – wybór idealny. Ślub tej sympatycznej pary i ciekawe dekoracje staną się być może inspiracją dla Ciebie na to jak uatrakcyjnić plenerowe przyjęcie. Fotografem, na którego zdecydowała się Para Młoda, był Mateusz Kapala. Zdjęcia Mateusza śledzę już od jakiegoś czasu i za każdym razem urzekają mnie na nowo. Cieszę się, że właśnie dziś mogę pokazać na blogu reportaż z dnia ślubu Ali i Kuby opowiedziany kadrami Mateusza. Na jego fotografiach nie brakuje świetnie uchwyconych momentów, ciekawie pokazanych dekoracji a także emocji, które tego dnia są przecież najważniejsze.

  Czytaj dalej

  Udostępnij: