Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Sesja narzeczeńska o świcie

  Zdjęcia o świcie mają w sobie niepowtarzalny urok budzącego się dnia. Często towarzyszy im lekka mgła lub wciąż nie do końca rozjaśnione niebo, resztki snu na twarzach przypadkowych przechodniów i mnóstwo odgłosów natury. Właśnie w takich okolicznościach dali się sfotografować Marysia i Przemek. Patrząc na tę zieloną scenerię aż trudno uwierzyć, że to Warszawa, a jednak! Zapraszam Was do subtelnej i romantycznej galerii z tej sesji narzeczeńskiej o świcie.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Prawdziwy ślub boho & plenerowe wesele DIY • sweet hit!

  Czasami, gdy myślę o ceremoniach zaślubin naszych przodków, wiele pokoleń wstecz, gdy wciąż tak ważne były ludowe rytuały i obrzędy, które spajały stare z nowym, to mam przed oczami drewniane stoły gdzieś w szczerym polu, tysiące wstążek i tańce przy ognisku. Ten folklor i element ludowy powrócił dziś w pełnej krasie w zachwycającej fotograficznej historii, którą znajdziecie poniżej. Dla podkręcenia Waszej ciekawości dodam jeszcze jedną informację – oprawa i dekoracje niemal w całości zostały wykonane przez Młodą Parę. Zaintrygowani? No to oglądajcie. :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Plenerowa ceremonia DIY

  Na myśl o takiej ceremonii w plenerze można mieć wiele skojarzeń, a jednym z nich jest na pewno swoboda. To właśnie lekki luz cechuje przyjęcia plenerowe i atmosfera, której trudno się oprzeć. Bez względu na to, czy dopiero planujecie weselne tańce, czy już macie obrączkę na palcu, poniższa galeria powinna przypaść Wam do gustu, bo ogląda się ją z prawdziwą przyjemnością. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Monika i Tomek • Półwysep Wądzyn

  Dziś opowiadanie o tym ślubie zacznie ekipa fotograficzna i filmowa, która zrealizowała reportaż (czyli Low Light Productions): Monika i Tomek to jedna z tych par, z którymi rozumieliśmy się doskonale od samego początku, choć wiedzieliśmy, że sprostać ich wymaganiom nie będzie łatwo. Oboje esteci z doskonałym wyczuciem smaku. Naprawdę wiedzą, co dobrze wygląda do tego są zjawiskową parą. Monia sama prężnie działa w branży ślubnej, stworzyła gdańskie Atelier na piętrze, gdzie panny młode mogą przymierzyć i kupić najpiękniejsze suknie od najlepszych polskich projektantów, do tego tworzy piękne dekoracje oraz papeterię. Więc z jednej strony zadanie mieliśmy ułatwione, bo piękny entourage i piękna para pracę ułatwiają, zaś z drugiej strony musieliśmy sprostać zadaniu, by to wszystko zamknąć w równie pięknych kadrach fotograficznych i filmowych.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Polsko-szwedzki vintage na rowerach

  Czasami sesje zdjęciowe wydają się przekombinowane, przeładowane detalami i dopracowanym tłem. Patrząc na nie można mieć wrażenie, że są nieco sztuczne, a przecież nic nie jest tak niezwykłe, jak zwyczajna codzienność. Realizacje tego typu są coraz powszechniejsze i bardzo mnie to cieszy, bo na takich zdjęciach na pierwszy plan wychodzi zawsze to, co najważniejsze – szczere emocje, uczucia i zwyczajne sprawy. Poniższa galeria to zapis zielonej, rowerowej, bardzo miłej dla oka sesji w klimacie vintage. Plener został zorganizowany tuż po przeprowadzce Martiny i Michała do Szwecji. Jest zielono, romantycznie, na dwóch kółkach i bardzo, ale to bardzo przyjemnie. :) Oglądajcie!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Radosne wesele DIY • Górki zielone

  Są takie galerie weselne, na które patrzy się z prawdziwą przyjemnością. Każde ze zdjęć odbiera się niemal osobiście, choć nie zna się żadnej z osób, która się na nich pojawia. To zasługa samych fotografii, dobrego oka fotografa, ale też klimatu i emocji, jakie towarzyszą fotografowanym wydarzeniom. Ślub i wesele Julii i Franka zdecydowanie należałoby zaliczyć do wydarzeń radosnych, sielskich, subtelnych i niezwykłych. Co ciekawe, wiele elementów, jakie można podziwiać w poniższej galerii to przedmioty DIY – zaprojektowane, a często nawet wykonane samodzielnie. Zobaczcie sami!

  Czytaj dalej

  Udostępnij: