Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Wybór sukni ślubnej dla Panny Młodej

  Dziś zadajmy sobie takie pytanie: czy wybór sukni ślubnej to najważniejszy element weselnych przygotowań dla Panny Młodej? Pewnie już sto razy czytałaś, że ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. W tym dniu każda Młoda Para pragnie, aby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. Organizacja ślubu wcale nie jest jednak łatwym zadaniem jako, że wymaga sporo czasu i dużych umiejętności organizacyjnych. Musimy odpowiednio wcześniej zarezerwować salę, wynająć auto, a co najważniejsze wybrać także wymarzoną suknię ślubną, w której powiemy sakramentalne „tak”. Jeśli właśnie stoisz przed wyborem wymarzonej ślubnej kreacji lub poszukujesz sprawdzonej metody, która ułatwi ci organizację ślubu, ten artykuł jest właśnie dla ciebie! Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wesele w Schronisku Smaków

  Jeśli ślub i wesele potraktujemy jako życiowe rewolucje, to trudno o wybór lepszego miejsca na przyjęcie weselne niż restauracja pewnej Magdy G., która zasłynęła właśnie rewolucjami, choć nie na ślubnym, lecz na kuchennym polu. Przekonajcie się same, jak ciekawy i rewolucyjny był to ślub i jak klimatyczne mogą być podhalańskie okolice.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Naturalna + lekko wystylizowana sesja po ślubie

  Elegancja, minimalizm i stylistyka rustykalna – te z pozoru odmienne trendy można całkiem sprytnie wymieszać, zmiksować i połączyć w spójną całość w ramach pleneru poślubnego. Idealnie udało się to Basi Kluger-Grabiec znanej też jako Studio Migawka, która potrafi zatrzymać w kadrach prawdziwe piękno i naturalne emocje. Zapraszam do obejrzenia galerii poślubnej. Z publikacji tej sesji cieszę się podwójnie, bo Basia, która stanęła za obiektywem to Niezła Aparatka, czyli nasza zdolna kursantka.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Nie bójcie się dżdżystej pogody!

  Angielska pogoda jest już niemal legendarna i z całą pewnością można powiedzieć, że jest to całkiem dobry synonim dla określenia mglistej i dżdżystej aury, jaka czasami roztacza się wokół i która najczęściej zupełnie nie nastraja do wyjścia w plener. Jak się okazuje, to idealna sceneria i okoliczności do romantycznej i naturalnej sesji zdjęciowej. W obiektywie Gabriela Gmurczyka każda kropla rosy i każdy fragment zachmurzonego nieba nabierają niezwykłego uroku. Zachęcam do obejrzenia poniższej galerii z nietypowej poślubnej sesji Angeliki i Łukasza.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja z dziećmi… 5 lat po ślubie :)

  To przyjemne – patrzeć, jak wraz z upływem czasu miłość kwitnie, zmienia się i dojrzewa. Sesja w konwencji ślubnej nie musi być zarezerwowana tylko i wyłącznie dla par, które dopiero co wypowiedziały słowa przysięgi małżeńskiej, a poniższa galeria jest tego najlepszym dowodem. Zuza i Marcin w pięć lat po ślubie wciąż mają w oczach to coś, gdy na siebie spoglądają i mam wrażenie, że te zdjęcia także Wam przypadną do gustu, bo ogląda się je z niezwykłą przyjemnością. A na końcu zobaczycie najsłodsze kadry… Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG, ŚLUBNY PORADNIK

  55 CIEKAWYCH miejsc na Wasze wesele!

  Wybór miejsca na wesele to jedna z najważniejszych ślubnych decyzji. Od rodzaju obiektu, jakości obsługi i jego wystroju będzie zależał klimat oraz oprawa uroczystości. Nie warto ograniczać się do kilku najlepiej znanych miejsc na weselnej mapie. W całym kraju funkcjonują nieco mniej oklepane, niezwykle ciekawe i absolutnie olśniewające obiekty, w których można urządzić przyjęcie weselne. Poniższa lista to świetny punkt wyjścia do wyboru miejsca na niezapomniane wesele. Jeśli pamiętacie naszą listę na 99 najfajniejszych fotografów dla czytelniczek Sweet Wedding to nie zawiedziecie się tymi 56 propozycjami. Nie jest to ranking, a lista wybranych miejsc, które mnie urzekły :) Gotowi!?

  Czytaj dalej

  Udostępnij: