Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Bańki mydlane na weselu

W dzisiejszych czasach przyjęcia weselne dzielą się na te typowe – w zależności od obowiązującej w Waszej rodzinie i regionie tradycji oraz na takie zupełnie nieszablonowe – szalone, nieprzewidywalne, urządzone w jakimś wyjątkowym i niespodziewanym miejscu z mnóstwem ciekawych atrakcji. Jeśli czujecie, że tradycyjne wesele zupełnie nie jest w Waszym guście, ale też nie chcecie za bardzo szaleć być może warto zastanowić się nad uatrakcyjnieniem go w Waszym, indywidualnym stylu i w całkiem prosty sposób. Dziś prezentujemy Wam jedną z możliwości – bańki mydlane.

wyjscie pary mlodej z kosciola banki

fot. Foter

Nieważne, czy wybierzecie profesjonalny bajkowy pokaz baniek mydlanych czy po prostu rozdacie każdemu z gości flakonik do robienia baniek, na pewno każda z tych opcji spodoba się zainteresowanym. Taki rodzaj atrakcji może odbyć się w dowolnym momencie Waszego przyjęcia – przy wyjściu z kościoła, w trakcie pierwszego tańca, czy po prostu podczas przyjęcia kiedy goście będą siedzieli przy stołach. Na pewno wywoła on wśród zaproszonych (zapewniamy, że nie tylko wśród małych dzieci!) spory entuzjazm. Bańki mydlane – kto z nas nie pamięta tej zabawy z dzieciństwa? Taki pokaz może pomóc powrócić Wam do tych miłych, beztroskich czasów, kiedy największym problemem stawało się to, że dziś nie zdążyliśmy na Wieczorynkę :) Dzięki takiej drobnej ale efektownej atrakcji, Wasze przyjęcie może zamienić się w przepiękną bajkową scenę.

banki na weselu

fot. Yana Yartseva via weddingchicks

banki na weselu pokaz

fot. Yana Yartseva via weddingchicks

Jest to ciekawy pomysł i jednocześnie łatwy do zrealizowania. Na pewno na długo zapadnie w pamięć nie tylko Wam, jako parze młodej, ale także wszystkim zaproszonym gościom. Dodatkowo bańki zawsze ładnie prezentują się na zdjęciach, będziecie mieć świetną pamiątkę w albumie. Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących tzw. wytwornice baniek mydlanych. Jeśli chcecie być jeszcze bardziej oryginalni możecie zaproponować gościom naprawdę nietypową atrakcję w formie prawdziwego pokazu z wielkimi bańkami mydlanymi. Wystarczy poszukać animatorów, którzy profesjonalnie zajmują się tego typu eventami. Dzięki temu Wasi goście będą mogli być może zobaczyć nawet jak wygląda Panna Młoda zamknięta w gigantycznej bańce mydlanej – tak, tego typu atrakcje jak widzicie są już nawet na polskim rynku :)

panna młoda bańki mydlane

fot. Eliza Sikorska via www.pokazybaniek.prv.pl

Pokaz baniek mydlanych

fot. Eliza Sikorska via www.pokazybaniek.prv.pl

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź