Obserwuj:
BLOG

Balony na sesji ślubnej i weselu – hit czy kit

Balony – ozdoba, która wykorzystywana jest na ogół do dekoracji sali podczas różnych imprez, przyjęć, czy wesel. Uważacie, że jest już to niemodne? W standardowej, oklepanej już formie – na pewno tak właśnie jest, ale przekonam Was dzisiaj, że wykorzystanie tego elementu podczas między innymi sesji ślubnych, to wyjątkowo ciekawy i wesoły pomysł :)

balony_inspiracje_ślub_sesja12

Jeśli zależy Wam na tym, aby mieć wyjątkowe i magiczne zdjęcia ślubne, które staną się wspaniałą pamiątką na długie lata – zdecydujcie się wykorzystać bajkowy motyw balonów podczas Waszej sesji fotograficznej.

balony_inspiracje_ślub_sesja12

Efekt, jaki udaje się uzyskać dzięki użyciu tak banalnie prostej, a zarazem wyjątkowej i przywołującej dziecięce wspomnienia dekoracji, będziecie cieszył Was za każdym razem kiedy wrócicie do swoich zdjęć. Zapewniam Was – każdy, kto zobaczy Wasze fotografie będzie zachwycony, a Wy przez wiele lat będziecie mogli chwalić się swoim znajomym, dzieciom, czy nawet wnukom, jak szalony i piękny był Wasz ślub ;-)

balony_inspiracje_ślub_sesja12

Najlepiej, jeśli użycie balonów będzie bardzo przemyślane i rozsądne. Pamiętajcie jednak – co za dużo, to niezdrowo! Przepych, mnogość kolorów, kształtów oraz zwyczajnie zbyt duża ilość takich dodatków, może spowodować, że Wasze wymarzone zdjęcia wyglądać będą jak tani, przerysowany komiks, czyli zdecydowany kit!

balony_inspiracje_ślub_sesja12

Bardzo często samo zdobienie sali weselnej, czy nawet miejsca, w którym złożycie sobie przysięgę małżeńską, może składać się z pięknych i przemyślanych ozdób wykorzystujących w swoim motywie balony. Taki wystrój spowoduje od razu zupełnie inną, bajkową atmosferę oraz pozwoli przenieść się w inny wymiar, inspirowany Waszą wyobraźnią. Jeśli chcielibyście, aby i na Waszym weselu powstały takie cudeńka, zdecydujcie się na oryginalne i jednocześnie magiczne dekoracje, bardzo subtelnie wykorzystujące w sobie balonowy motyw. Piękny efekt – gwarantowany, a goście na pewno będą zachwyceni.

balony_inspiracje_ślub_sesja11

Pozdrawiam!

Dagmara

Fot. Bielińscy

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz PannaGadająca

  Lata temu widziało się balony (najtańsze i często byle jak powieszone)raczej na weselach w wiejskich remizach, potem przez długi czas w ogóle ich na weselach nie było. Ale teraz rzeczywiście to już zupełnie inna jakość, coraz bardziej przekonuję się do tego, żeby w jakiejś formie i na naszym weselu się pojawiły. Może wypuścimy je po ceremonii? To chyba fajny pomysł i na zdjęciach będzie to wyglądało extra!

  11 grudnia, 2017 o 08:57
 • Odpowiedz slubnerabaty

  Kochamy balony, szczególnie czerwone.

  1 marca, 2015 o 12:59
 • Zostaw odpowiedź