Obserwuj:
PANNA MŁODA

Badgley Mischka jesień/zima 2014

Dziś prezentujemy Wam najnowszą kolekcję duetu hollywoodzkich projektantów Badgley Mischka dostępną w Showroomie Ksis dedykowaną kolekcji jesień-zima 2014. Mark Badgley i James Mischka zostali okrzyknięci przez amerykańskiego Vogue’a jednymi z 10 najlepszych amerykańskich projektantów – ulubieńców Hollywood.

Ubierają takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker czy Julia Roberts. Kolekcje Badgley Mischka są dostępne jedynie w najlepszych butikach na świecie, m. in. w Saks Fifth Avenue New York. Jako jedyne w Polsce, Kasia i Karolina Koczdańskie z Ksis mają zaszczyt współpracować ze światowej sławy projektantami – Markiem Badgley’em i Jamesem Mischką! Dla naszych Czytelniczek oznacza to łatwy dostęp do tej wspaniałej marki!

© 2014 SHOWROOM KSIS & ICONIX BRAND GROUP

Ksis to warszawski Showroom oferujący wyjątkowe buty ślubne i wizytowe. To klientki i ich suknie są inspiracją dla właścicielek przy doborze idealnej pary. Ksis to spełnienie marzeń sióstr – Kasi i Karoliny. Miłością do pięknych butów chcą zarazić swoje Klientki. Wszystkie modele w kolekcji Ksis to małe dzieła sztuki na obcasach. W warszawskim showroomie sióstr Ksis dostępne są buty z kolekcji najbardziej pożądanych marek, jak Badgley Mischka czy Bourne England.

SHOWROOM KSIS – Warszawa                                                    

www.ksis.pl

 

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź