Obserwuj:
BLOG

GEOMETRYCZNA BIŻUTERIA ŚLUBNA – Sweet Hit!

Jeśli uważnie śledzisz blog Sweet Wedding na pewno wiesz, że u Magdaleny Paszkiewicz możecie sami zrobić sobie niepowtarzalne obrączki! Dziś mam wielką przyjemność gościć ją po raz kolejny. Tym razem z całą autorską kolekcją biżuterii dla oryginalnej Panny Młodej. Kolekcja „podwójnych kolczyków”, którą dziś z radością pokazuję jest bardzo na czasie, bo geometria w wydaniu ślubnym to hit nadchodzącego sezonu!

bizuteria-do-slubu-handmade

Magdalena Paszkiewicz łączy tradycyjne jubilerstwo z zasadami nowoczesnego projektowania. Stawia na prostotę, gdzie najważniejsza jest linia i geometryczne kształty. Dąży do ideału, w którym dołożenie nawet niewielkiego detalu byłoby pójściem o krok za daleko. Swoją biżuterię wykonuję ręcznie ze srebra próby 925, z pozłacanego srebra oraz ze złota. Dzięki temu staje się ona unikatem i jest przeciwieństwem masowej produkcji.

bizuteria-handmade-slub geometryczne-kolczyki-na-slub

Kolekcja PODWÓJNYCH KOLCZYKÓW to małe arcydzieła wykonane ze srebra próby 925 i pozłacanego srebra. Składają się one z dwóch części, co umożliwia noszenie ich w podwójny sposób tzn. tak jak na prezentowanych zdjęciach lub jako same kolczyki na sztyft bez tylnej części.

geometryczne-kolczyki-slub-panna-mloda geometryczne-kolczyki-slub geometryczne-kolczyki-zdjecie geometryczne-kolczykinietypowe-geometryczne-kolczyki oryginalne-geometryczne-kolczyki oryginalne-kolczyki-bizuteria-handmade prostokaty-kolczyki-geometryczne


Więcej:

WWW Magdalena Paszkiewicz

Facebook Magdalena Paszkiewicz

INSTAGRAM Magdalena Paszkiewicz

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź