Obserwuj:
BLOG, PANNA MŁODA

Atelier Desirer • suknie ślubne kolekcja 2015

atelier desirer 2015 suknie ślubne warszawa sweet wedding blog slubny.jpg

Najnowsza kolekcja sukien ślubnych Atelier Desirer to proste ale też bardzo zmysłowe propozycje sukienek utrzymane w charakterystycznym dla marki, nowoczesnym, kobiecym stylu. Prezentowana dziś kolekcja „Desirer 2015” jest wyjątkowa, romantyczna i subtelna. Projektantka i autorka linii Sylwia Kopczyńska stworzyła naprawdę wyjątkowe propozycje dla Panien Młodych, zresztą w Desirer znajdziecie też z pewnością niejedną propozycję sukienek dla druhen. Sylwia od kilku lat z powodzeniem prowadzi autorskie Atelier, które podziwiamy nie pierwszy raz na naszym blogu.


Przeczytaj koniecznie na naszym blogu: Suknia ślubna w stylu greckiej bogini 


atelier desirer suknie zdjęcie

Zmysłowe suknie ślubne

W kolekcji „Desirer 2015” znajdziecie 40 modeli oryginalnych sukien ślubnych w różnych fasonach dopasowanych do najnowszych trendów ślubnych – przyjemna odmiana dla miłośników bardziej urozmaiconej oferty sukien ślubnych.

atelier desirer suknia ślubna zdjęcie

Oprócz standardowych krojów, w kolekcji znajdziecie też bardziej śmiałe  i nowoczesne propozycje dla Panien Młodych, które nie boją się odważniejszych stylizacji. Projektantka Sylwia Kopczyńska w genialny sposób połączyła współczesne trendy czyli zaprezentowała nam proste formy w bardzo kobiecym i delikatnym ujęciu. W kolekcji ślubnej Atelier Desirer na 2015 rok  pojawiają się suknie ślubne z wykorzystaniem, w których elementami są: tiul, koronka francuska, gipiura.

atelier desirer suknie ślubne zdjęcie

Projektantka, zaznacza że każdy model sukni ślubnych w Atelier Desirer, można dowolnie zmieniać na specjalne życzenie klientki. Panny Młode mogą na przykład zamienić dół tiulowy sukni na dół ruchomy czy dość popularny ostatnio dół odpinany. Do wersji z gorsetem w serce, czy odkrytymi ramionami można dodatkowo zażyczyć sobie dopasowaną koronkową górę,  gipiurę na suknię ślubną. Jeśli już zakochałyście się w kolekcji sukien ślubnych to pozostaje Wam tylko dopasować buty do swojej wymarzonej sukni.

suknie ślubne desirer zdjęcie

Romantyczny styl, efektowne modne i nowoczesne wzory, najwyższa jakość tkanin i zmysł projektantki – tworzą jednolitą genialną całość kolekcji „Desirer 2015” autorstwa Sylwii Kopczyńskiej z Atelier Desirer. Jej autorskie suknie mają też ciekawe, nieprzypadkowe nazwy inspirowane Szkocją, Irlandią czy kulturą Celtycką.

Kolekcja jest już dostępna w Atelier Desirer w Warszawie!

Sylwia Kopczyńska Facebook: https://www.facebook.com/suknieslubnedesirer

suknie ślubne atelier desirer zdjęciasuknie ślubne desirer zdjęcie

Atelier Desirer działa na rynku od 2008 roku. Do 2011 roku marka opierała się głównie na zagranicznych kolekcjach: włoskich, hiszpańskich i amerykańskich projektach. Jednak większość tych modeli na prośbę klientek ulegała mniejszym bądź większym metamorfozom. Panny Młode poszukiwały czegoś oryginalnego, niesztampowego. Każda marzyła o projekcie wyróżniającym się spośród innych, który miał za zadanie nie tylko podkreślać ich kobiecość ale też osobowość. W oparciu o sugestie i zapotrzebowania wymagających klientek projektantka Sylwia Kopczyńska stworzyła 3 autorskie projekty, które zostały pozytywnie przyjęte przez przyszłe Panny Młode. Do produkcji swoich sukien stosuje wysokiej jakości tkaniny zarówno naturalne jak i syntetyczne. Dba o każdy szczegół i każdemu indywidualnemu projektowi poświęca wiele uwagi, by jej Panny Młode w dniu ślubu mogły cieszyć się fantastycznymi kreacjami.

suknie ślubne desirer zdjęcie

Redakcji naszego bloga bardzo przypadła do gustu sesja, w której zostały zaprezentowane suknie ślubne Atelier Desirer. Lubimy fotografie opierające się na wykorzystaniu naturalnego otoczenia. Jest to też dobry wyznacznik dla przyszłych Panien Młodych dotyczący tego jak suknia ślubna będzie się prezentować podczas sesji ślubnej. Często oglądając katalogi ze studyjnymi zdjęciami sukien ślubnych nie można tego przewidzieć. Zachęcamy Was do odwiedzenia Atelier gdzie możecie dokonać przymiarki, ale i sprawdzić ceny sukien Desirer. Adres zamieszczamy poniżej.

Atelier Desirer

al. Jana Pawła II 45a ,lok 51a,

Pasaż Muranów 1 piętro. Warszawa,

Tel. 606 731 355

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź