Obserwuj:
BLOG

{ Anna i Andri – ślub na Islandii w obiektywie Gudny B. }

Mam przyjemność zaprezentować Wam dziś prześliczne zdjęcia z islandzkiego letniego ślubu. Para Anna i Andri brali ślub latem zeszłego roku w kościele Kotstrandarkirkja na Islandii. Ich przyjęcie weselne odbyło się na wsi w ich rodzinnych stronach, a dekoracje były wykonane własnoręcznie, jak wiecie my kochamy ślubne DIY.

Zwróćcie uwagę na słoiki – to już nam znany temat z DIY, pamiętacie? {Więcej tutaj} Pogoda była piękna jak na islandzkie warunki, nawet latem więc mieli szczęście i ich wesele mogło odbyć się na zewnątrz :)

zdjęcia ślub na islandii

Fotografowała ich Guðný Brá Snæbjörnsdóttir, która działa pod trochę prostszą nazwą niż jej islandzkie imię i nazwisko, czyli po prostu Gudny B. Photography. Gudny jest z pochodzenia Islandką, a aktualnie mieszka w mojej ukochanej Szwecji wraz ze swoim mężem i dziećmi o ślicznych imionach Emil i Alma. Jak twierdzi fotografia była jej pasją od wielu lat. Dokształcała się w tej dziedzinie nie tylko na Islandii ale też w Hiszpanii, gdzie w Barcelonie poznała swojego męża. Zdjęcia Gudny są jak ona pogodne i trochę romantyczne, zresztą zobaczcie sami jakie piękne zdjęcia nadesłała. Zwróćcie uwagę na fantastyczne stroje Pary Młodej! Tweedowa marynarka i moja ulubiona MUCHA do ślubu! Natomiast Panna Młoda wygląda kobieco i delikatnie w zwiewnej sukni z koronkowymi detalami.

islandia ślub na islandii Kotstrandarkirkja gudny photography islandzie sluby latem ślub fotoreportażślub na islandii gudny photography Kotstrandarkirkja

 

gudny

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz ELVIRA

    fantastyczna sesja!

    12 kwietnia, 2013 o 11:41
  • Zostaw odpowiedź