Obserwuj:
BLOG

Poduszki na obrączki inaczej – dla kreatywnych

Pary młode szukające oryginalnych rozwiązań często natrafiają na pewien problem. Jak ciekawie zastąpić puduszeczkę na obrączki? Producenci prześcigają się w pomysłach stosując różne wariacje na temat poduszek. Jednak pomimo zmian materiałów lub kształtów jest to nadal poduszka mimo, że szyfonowa. Postanowiliśmy poszukać w internecie kilku inspiracji by natchnąć nasze czytelniczki do innego spojrzenia na kwestię „poduszek”.

Trochę inna poduszka na obrączki

Zaczynamy od propozycji dla fanów motoryzacji. Jak się za chwilę okaże obrączki mogą być podane na dowolnym przedmiocie. Ważne tylko by rzecz nawiązywała do tematyki ślubu i wesela. Zamiast Forda, którego zdjęcie użyliśmy jako ilustracji tego wpisu, można użyć miniaturki waszego auta ślubnego.

Dla wielbicieli natury udało nam się odnaleźć żyrafę, która może posłużyć wam jako podstawka na obrączki. Swoją drogą ciekawi jesteśmy jaka byłaby reakcja kierownika USC lub księdza na widok świadka z żyrafą podczas wymiany obrączek. Jeśli szukacie pomysłu na wykorzystanie kwiatów w kompozycji z poduszką na obrączki to serdecznie polecamy nasz artykuł poświęcony ręcznie robionym poduszkom.

Dla spokojniejszych osób polecamy jednak szklane pudełko z mchem (jako poduszką pod obrączki) lub ptasie gniazdo. Prawda, że słodkie?

Pozostając w klimacie natury możemy użyć kawałka drewna i sznurka by stworzyć swoją własną wizję dla talerzyka z obrączkami. Wydaje się, że w tym temacie może ograniczyć nas jedynie nasza wyobraźnia. W tym przypadku zaletą takiej pięknej poduszki do obrączek jest cena. A raczej brak ceny.

Czasem im prościej tym lepiej, szczególnie dla osób ceniących sobie wysmakowane detale ślubne. Prosty talerzyk z pięknym przesłaniem.

Na koniec nasza ulubiona propozycja. Rzecz dla tych, którzy uwielbiają ręcznie robione detale i mają pewne umiejętności artystyczne. Talerzyk na obrączki wykonany z puszki po herbacie.

Takich rzeczy jak ostatnia z propozycji na pudełko na obrączki możecie poszukać spokojnie na allegro. Na pewno znajdziecie tam sporo klimatycznych staroci, które w łatwy sposób możecie zaaranżować na swoje potrzeby.

źródła fotografii:

Etsy.com/palomasnest.com/pinterest.com/alifestylething.blogspot.com/stylemepretty.com

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź