Obserwuj:
PANNA MŁODA

Agnieszka Światły • kolekcja 2018

Agnieszka Światły przedstawiła niedawno swoją najnowszą kolekcję ślubną na sezon 2018. W związku z tym, że sukienki ujrzały już światło dzienne, mam dziś ogromną przyjemność pokazać Wam efekty pracy tej zdolnej polskiej projektantki.

Łatwo można zauważyć, że kreacje ślubne projektu Agnieszki Światły łączą w sobie klasykę, nowoczesne trendy ślubne i mocno podkreślają kobiecość. Niektóre modele sukni są bardziej stonowane i „grzeczne”, inne aż kipią kuszącą energią i zjawiskowo układają się na ciele, podkreślając figurę Panny Młodej. To suknie, obok których naprawdę trudno będzie przejść obojętnie, gdyż zapadają w pamięć i przykuwają spojrzenia.

Wszechobecne koronki i dość odważne dekolty z przodu lub na plecach to kolejne cechy wyróżniające tę kolekcję. Suknie są dostępne w różnych fasonach więc łatwo wśród nich znaleźć prawdziwe perełki na każdą figurę. :)

Przeglądając tę kolekcję kreacji ślubnych trudno oprzeć się wrażeniu, że to propozycje dla tych Panien Młodych, które chcą zabłysnąć w dniu ślubu, ale też wyeksponować piękną figurę.

Każdy z modeli jest na swój sposób kuszący. Mamy w tej kolekcji sukienki odkrywające nogi, z dekoltem na plecach, mocno dopasowane, jak również z długim trenem czy też szerokim dołem. Można powiedzieć, że jest to kolekcja kompletna i szeroka, w której wiele osób może znaleźć wymarzoną suknię dla siebie.


ZOBACZ JESZCZE POPRZEDNIE KOLEKCJE TEJ PROJEKTANTKI:

kolekcja 2017 / kolekcja 2016 / kolekcja 2015


Kolekcja sukien ślubnych od Agnieszki Światły robi wrażenie. Nie są to kreacje ugrzecznione i skromniutkie, ale suknie pełne wyrafinowanej elegancji, kuszące, intrygujące. Widać, jak ogromną wagę przyłożono do detali – każdy koralik i fragment koronki wygląda idealnie i to z pewnością nie tylko na zdjęciach katalogowych.


ZOBACZ JESZCZE POPRZEDNIE KOLEKCJE TEJ PROJEKTANTKI:

kolekcja 2017 / kolekcja 2016 / kolekcja 2015


Opis do zdjęć:

Fot: Anna Zyskowska

Model: Nicole ( L’agence)

Mua/hair: Michał Karbowski

Jewelry: White Jasmine

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Sala Oberek

    Ostatnia suknia świetna <3

    8 stycznia, 2018 o 15:55
  • Zostaw odpowiedź