Obserwuj:

Agata Wojtkiewicz • Polskie Suknie Ślubne

Agata Wojtkiewicz – autorska kolekcja sukni ślubnych

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, odważne idą na najlepszą imprezę w życiu.

AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 9

Autorska kolekcja sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz jest skierowana do kobiet, mających w duszy struny Rock’n’Roll’a. Nietuzinkowe, unikatowe projekty to propozycja dla dziewczyn żyjących odważnie, z pasją w tle, które w dniu ślubu nie chcą się przebrać, ale pozostać sobą. 

 agatawojtkiewicz

źródło: agatawojtkiewicz.pl


Te suknie, nie przytłoczą osobowości przeszłej Panny Młodej, a pozwolą jej na stworzenie własnej wizji zgodnej z marzeniami.


AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 1AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 6

Projekty ślubne Agaty to zetknięcie tradycji z mocnym brzmieniem nowoczesności. To minimalizm połączony z wyrafinowaniem, sensualnością, zmysłowością. W kolekcji znajdziemy rhythm&bluesową nonszalancję zamkniętą w eleganckiej i zmysłowej formie. Wyraźny i niekonwencjonalny design rozpieści gusta kobiet, preferujących sensualny i tajemniczy styl.

AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 4AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 5

Wśród projektów znajdziemy: długie suknie blisko ciała z seksownymi rozporkami, wielowarstwowe sukienki sięgające ziemi, koronkowe kreacje z transparentnymi wstawkami, nowoczesne zestawy składające się ze spódnicy i topu czy urocze, krótkie sukienki. Projektantka nie bała się również wpleść elementów bieliźnianych, które w elegancki i subtelny sposób podkreślą atuty sylwetki Panny Młodej. Całość uzupełniają rockowe kurtki skórzane w kolorze off white, moherowe swetry oraz okrycia z jedwabnych piór. Elementy te pozwalają na zbudowanie kompletnej, przemyślanej stylizacji ślubnej. W kolekcji nie ma miejsca na kompromisy, dlatego całość zaprojektowana została z zastosowaniem ekskluzywnych jedwabi, szlachetnych koronek i miękkich skór.

AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 3AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 2AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 7AgataWojtkiewicz polskie suknie ślubne 8

Każda oryginalna, każda fascynująca… Takie właśnie są kobiety, dla których powstały te projekty. A ślub niech będzie najlepszą imprezą w ich życiu. Let’s Rock!

Więcej: Agata Wojtkiewicz

Kasia Sweet Wedding

Z tej serii polecam także: Anna Kara 2016, MOONS Varsovie 2016, Agnieszka Światły 2016, Karolina Twardowska 2016

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź